Tuğba Ekinici'nin mayolu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Yaptığı siyasi paylaşımlarla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından peş peşe mayolu fotoğraflarını yayınladı.

Tuğba Ekinici'nin mayolu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Yaptığı siyasi paylaşımlarla sürekli olarak gündemde olan Tuğba Ekinci, bu kez de sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu fotoğrafı ile gündem konusu olmayı başardı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Tuğba Ekinci'nin bu pozları takipçileri tarafından çok beğenildi. 

MAYOLU FOTOĞRAFI ÇOK BEĞENİLDİ 

Tatilinin büyük bir kısmını denizde geçiren Tuğba Ekinci, Instagram hesabının hikaye kısmından peş peşe mayolu fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu. 42 yaşındaki Ekinci'nin düzgün fiziği ve makyajsız cildi takipçiler tarafından çok beğenildi. 

CEM YILMAZ'A ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşıyla içki masasında oturan Cem Yılmaz için demediğini bırakmamıştı. Ekinci, Yılmaz için "Alkol şişeleri dizmek nedir ergen gibi. Ne özgürlükle ne de siyasetle alakası var bu artistliklerin sadece alkolik gençlik oluna gelir yazık. Her gün şişe koyuyorsun hayretsin Cemcik yanlışsın." demişti.

İşte Tuğba Ekinci'nin mayolu fotoğrafları:

Tuğba Ekinici'nin mayolu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!Tuğba Ekinici'nin mayolu fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Yorumlar