Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın bornozlu fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

49 yaşındaki şarkıcı Sibel Can, bornozuyla verdiği pozuyla sosyal medyaya damga vurdu. Paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın bornozlu fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Türk Sanat Müziği, arabesk ve fantezi müziğin nadide seslerinden biri olan ünlü şarkıcı Sibel Can yine yaptı yağacağını! Güzelliğiyle yıllara meyda okuyan 49 yaşındaki ünlü şarkıcı, bornozlu fotoğrafıyla sosyal medyada gündem konusu oldu. Paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Güzelliği ile büyüleyen ünlü şarkıcı yine hayranlarını mest etti! 

PAYLAŞIMINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI 

49 yaşındaki ünlü şarkıcı Sibel Can, bornozlu fotoğrafıyla sosyal medyada gündem konusu oldu. Şarkıcının paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Hayranlarının güzelliğine ve zarafetine yorum yaptığı 49 yaşındaki şarkıcı geçtiğimiz günlerde kızı ile olan resimlerini paylaşınca "Abla kardeş gibi görünüyorlar" yorumunu da almıştı. 

"SADELİK HAYATIMA YANSIYOR" DEMİŞTİ

Geçtiğimiz ay Kıbrıs'ta sahneye çıkan Sibel Can "Maalesef gösterişin, torpilin, kibirin ve egonun kol gezdiği bu çağda; bir duruş, bakış, sadelik ne kadar kıymetli. Sadeliğin, mutlulukla dost olduğunu göreceksiniz. Bu; günlük hayatıma, kıyafetlerime, işime ve sesime yansıyor." demişti.

İşte o paylaşım... 

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın bornozlu fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Yorumlar