"Vallahi çırılçıplak dolaşırım"

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da uğradığı saldırı ve iddialı açıklamalarıyla gündeme gelen Cemil İpekçi, çırılçıplak dolaşmayı düşünüyor.

"Vallahi çırılçıplak dolaşırım"

"Bana bir şey olursa sorumlusu savcıdır" diyen Cemil İpekçi, kendisine saldıran kişinin serbest bırakılmasını protesto etmek için çırılçıplak dolaşacağını söylüyor.

Milliyet'in haberine göre İpekçi, 'özel' arkadaşı Bekir Coşar, Çoşar'ın eşi ve çocuğuyla alışverişteyken C.Z adlı kişinin sözlü ve fiziki saldırısına uğradı.

"Neden bakıyorsunuz eşime?"

Kasada sıra beklerken arkalarında duran C.Z'nin 'eşime bakıyorsunuz' diye hakaret etmesi ile başlayan tartışma ilerleyen dakikalarda kavgaya dönüştü.

Olaydan sonra karakola gidip ifade veren İpekçi, “Savcı ifadeleri aldıktan sonra hiçbir şey yokmuş gibi adamı serbest bıraktı. Karakoldan çıkarken bile bir ton tehdit etti. Bana bir şey olursa o gece görev yapan savcı sorumludur” dedi.
 

"Zaten çıplak dolaşmayı seviyorum"

Bodrum sokaklarında, henüz 15 - 16 yaşlarındaki çocukların ellerinde içkilerle sarhoş dolaştıklarını söyleyen İpekçi, “Demek ki biz birçok ülkeden daha özgürüz. Eğer ki bu kadar özgür bir ülkeysek, ben zaten çıplak dolaşmayı seviyorum, bundan sonra çırılçıplak dolaşırım. Vallahi dolaşırım”, diyerek isyanını dile getirdi.

Yorumlar