Yelda Demirören ve Haluk Kalyoncu düğünü Çırağan Sarayı'nda hazırlıklar sürüyor

Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören bu hafta sonu hayatını Haluk Kalyoncu ile birleştiriyor. Çırağan Sarayı'nda ise yılın düğünü için hazırlıklar sürüyor

Yelda Demirören ve Haluk Kalyoncu düğünü Çırağan Sarayı'nda hazırlıklar sürüyor

Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile merhum iş adamı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu hafta sonu Çırağan Sarayı'nda dünya evine girecek. Çiftin düğününün olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Saray'ın bahçesine geçici süreyle özel bir yapı kuruldu.

Geçen sene aralık ayında merhum iş adamı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile nişanlanan Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören bu hafta sonu evlenecek.Çırağan Sarayı’nda yapılacak  olan düğün için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Türk iş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin katılım göstereceği düğünde, organizasyonun “yağmurun azizliğine” uğramaması için Saray’ın bahçesine devasa bir yapı kuruldu.

Yelda Demirören kına

KINA GECESİNE SOSYETE AKINI OLMUŞTU

Yelda Demirören'in 'sultan' konseptli kına gecesi geçen hafta sonu yapılmıştı. Yelda Demirören'in kına gecesine sosyetinin ünlü kadınları akın etmişti.

Yelda Demirören Haluk Kalyoncu düğün

Genç çiftin nişan töreni Aralık 2018’de Demirören ailesinin Kuzguncuk’taki yalısında yapıldı. Nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan takmıştı.

 

Yorumlar