Doğal görünümlü makyaj nasıl yapılır romantizmi yüzünüzde keşfedin!

Doğal görünümlü makyaj nasıl yapılır? Doğallıktan uzaklaşmadan hem de çekici romantik etkili bir makyaj arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Doğal görünümlü makyaj nasıl yapılır romantizmi yüzünüzde keşfedin!

Son dönemlerde oldukça popüler olan doğal görünümlü makyajların ön planda olduğu ağır tonlarda renkleri kullanmadan çok şık ancak bir o kadarda sade bir makyaj yapabilirsiniz! Günlük hayatınızda iş yerinde, okulda veya özel bir davette sade ama bir o kadarda romantik çekici bir makyaj yapabilirsiniz! İşte romantizmin etkisini yüzünüzde taşıyabileceğiniz makyaj önerisi...

ROMANTİZMİN ETKİSİYLE SADE BİR MAKYAJ...

Çok uğraşmadan ufak dokunuşlar ile şık ve doğal bir makyaj yapabilirsiniz. Romantizmin etkilerini barındıran sadece pastel tonlarından oluşan makyaj malzemeleri ile sadeliğinizden ödün vermeden çok şık bir makyaj yapabilirsiniz. 

CİLTTE UFAK DOKUNUŞLAR

Cilt renginize uygun fondöten ve öncesinde uyguladığınız makyaj bazını yüzünüze uyguladıktan sonra çok abartıya kaçmadan fırçanıza aldığınız allığınızı elmacık kemilerinize ufak dokunuşlar yapın daha sonra cildinize sağlıklı bir ışıltı görünümü kazandırmak için içerisinde sim barındırmayan aydınlatıcınızdan allık uyguladığınız yerlerin biraz üstüne çıkarak uygulayın.

GÖZLERDE ROMANTİZM ETKİSİ!

Gözlerinize göz makayajınızın tüm gün boyunca kalıcılığını arttırmak için göz bazını uygulayın. Daha sonra pastel tonlarda tercih ettiğiniz bir rengi hafif fırça veya parmaklarınızın yardımı ile renklendirin. Eğerki gözlerinizi biraz olsun belirginleştirmek istiyorsanız belli bellirsinz eyeliner çekerek fırça ile biraz dağıtarak rimel uygulayarak göz makyajınızı bitirebilirsiniz.

DUDAKLAR NASIL OLMALI?

Gün içerisinde sağlıklı dudak görünümü sağlamak için nude tonlarda bir ruj sürebilir veya üzerine hafif parlaklık kazandırmak için dudak parlatıcısı kullanabilirsiniz. İşte günlük ve sizi oldukça romantik gösterecek sadeliğinizden ödün vermeyeceğiniz şık makyajınız bitti! Sizin için hazırladığımız bu makyajı sizde yaparak günlük hayatınızda kullanabilirsiniz!

Yorumlar