Son zamanların popüler makyaj trendleri nelerdir?

Son zamanların popüler makyaj trendleri nelerdir? En yeni trendler ve güzellik haberlerini öğrenerek kendinde uygulamak isteyenler için en popüler makyaj tarzı.

Son zamanların popüler makyaj trendleri nelerdir?

Youtuberlar sayesinde popüleritesini zirveye taşıyan, genç kızlar arasında vazgeçilmez hale helen makyaj, son zamanlarda en fazla para harcadığımız ihtiyaçlarımız listesinde yerini aldı. Son zamanlarda en çok kullandığımız makyaj tarzı olarak  ''makyajsız makyaj'' stili en popüler olanı. Peki nasıl yapılıyor bu makyajsız makyaj? büyük paralar harcayıp aslında yüzünüzde makyaj yokmuş gibi görünen ama aslında dünyanın ürününü yüzünüze uyguladığınız bir makyaj tarzı, arkadaşlarınıza veya erkek arkaşınıza kullandığınız ürünleri gösterseniz bile bu duram size asla inanmayacaklardır.

Erkek arkadaşınız veya arkadaş çevrenizde ''ne güzel olmuşsun bugün arada böyle makyaj yapma sana daha çok yakışıyor'' dedirten makyaj tarzının asıl amacı, fazla mor olan gözaltlarınızı veya solgun duran cildinizi renklendirerek yüzünüze canlılık kazandırmış oluyorsunuz. Özellikle yaz zamanlarında cildinize kat kat makyaj uygulamak yerine doğal bir görünüm kazanmak adına cildinize ufak tefek rütuşlar yaparak cildinizi bu şekilde renklendirebilirsiniz.

Yorumlar