Yaz için pratik makyaj önerileri doğallıktan uzaklaşmayın!

Yaz aylarında sıcak havalarda yapabileceğiniz pratik makyaj önerilerini bir araya getirdik. Yazın doğallıktan uzaklaşmadan ışıl ışıl parlayan makyaj tüyoları!

Yaz için pratik makyaj önerileri doğallıktan uzaklaşmayın!

Sıcak havalarda makyaj yapmak her ne kadar zor olsa da yaz aylarının sıcak geçen havalarda pratik bir şekilde yapabileceğiniz yaz makyaj önerilerini Sinosha makyaj sanatçısı Memet Can Ağım güzelliğinizi tamamlayacak makyaj önerilerini paylaştı. İşte yaz aylarında yapabileceğiniz makyaj önerileri...

Soğuk havaların yerini sıcaklara bıraktığı bu günlerde makyaj yapmak zorlaşsa da sezonun trendlerini dikkate alarak güzelliğinizi bütünlemek mümkün. Artık renkli ve canlı tonları günlük yaşantımıza adapte etme zamanı. Havaların ısınmasıyla birlikte cıvıl cıvıl kıyafetler dolaplarda yerlerini aldı. Bununla birlikte makyaj tonları ve ürünleri de yeniden şekillenmeye başladı. En canlı rujlar, en ince fondötenler, ışıltılı ürünler yeniden bizimle.

MAKYAJDA KURTARICISI RUJ! 

Her mevsim çantamızın vazgeçilmezi olan lipgloss’ların yaz ayında da kurtarıcımız olacağını anlatan Can Ağım “Yaz ayında ağır makyajlardan kaçınmak sizi olduğunuzdan daha rahat hissettirecektir. Lipgloss’lar hem makyajınıza hem de dudaklarınıza taze bir görünüm verecektir. Son zamanlarda benim de sıkça kullandığım Sinosha pastel ton lipgloss’lar makyajınızın vazgeçilmezi olacak. Uçuk pembe allıklar yüzünüze renk katacak” dedi.

PARLAK CİLT ÖN PLANDA

Parlak bir cilt için su bazlı fondötenlerin kullanılabileceğini aktaran Sinosha makyaj sanatçısı “Makyaj bazları da güzelliğinizi sabitleyen en önemli detaylardan. Sinosha makyaj bazları teni pürüzsüzleştiren yapısı ve ışıltı veren formülüyle, makyajınızın tüm gün taze kalmasını sağlayabilir, bu sayede sürekli tazelenmiş hissi yakalayabilirsiniz.” önerisinde bulundu.

Yorumlar