Tarz olmayı engelleyen seçimler nelerdir kadınların kıyafet seçiminde yaptıkları yanlışlar nelerdir?

Tarz görünmek isterken yanlış akımın kurbanı olanlar için 4 adımda sitilinize gölge düşüren o seçimleri derledik.

Tarz olmayı engelleyen seçimler nelerdir kadınların kıyafet seçiminde yaptıkları yanlışlar nelerdir?

Her dönem değişen moda ile beraber kıyafet seçimlerimizde zaman zaman değişmektedir. Modaya uyum sağlamaya çalışırken ortaya komik görüntüler çıkabilmektedir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken ve artık tercih edilmemesi gereken bazı kıyafet seçimlerinden vazgeçme zamanı geldi. Ufak dokunuşlarla hem şık hem de alımlı görünebilirsiniz!

TAYT SIKALASI!

Bir kaç sezondur tercih edilen ve bir çok tarzda kombinlemenin kolay olduğu düşüncesi ile sürekli olarak tayt giymek sizi tarz yapmaz. Özellikle bacaklarınıza yeteri kadar güvenmiyorsanız tercihleriniz arasında kesinlikle bulunmamalıdır. Ancak uzun tunikler ve çorap çizmelerle kombinlendiğinde tayt giyebilirsiniz. 

YERİNE GÖRE GİYİNMEMEK

Her ne kadar son zamanlarda salaş giyinmek moda olsa da şık bir partiye giderken kalın kazaklar giymek pek yerinde olmayacaktır. O yüzen gideceğiniz yere göre giyim tercihinizi iki kere düşünün diyoruz. 

BEYAZ PANTOLON SEVDASI

Dünyanın en riskli giyimlerinden biriside beyaz pantolondur. Çünkü her an her şey olabilir! Bu sadece regl döneminizde değil herhangi bir leke bulaşmasına oldukça müsait olan beyaz pantolonlar sizi vezir de edebilir rezil de!

Yorumlar