Bronzlaşmak için doğal yöntem arayanlara 2 malzemeyle olumlu sonuç!

Sağlıklı ve cilde zarar vermeden doğal yöntemlerle bronzlaşma yöntemleri neler? İşte kremlere para harcamanıza gerek bırakmayan bronzlaştırıcı yöntemler!

Bronzlaşmak için doğal yöntem arayanlara 2 malzemeyle olumlu sonuç!

Yaz aylarına giriş yaptığımız bugünlerde tatile gidecek olan çoğu kişinin hayal kurduğu şey bronzlaşmaktır. Bronzlaşmak için etkili birçok yöntem olsa da önemli olan sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilmektir. Bronzlaşmak adına yapılan şeyler lekeleri ve cilt yanıkları riskini de artırmaktadır. Ayrıca piyasada satılan bazı ürünler kimyasal içerikleriyle cilde zarar da verebilmektedir. Peki cildimizi evde uygulacağımız yöntemlerle doğal bir şekilde bronz hala getirmek mümkün mü? Sizler için evde bronzlaşma için yapabileceğiniz bazı doğal yöntem önerileri hazırladık.

DOĞAL YAĞLAR İLE SAĞLIKLI BRONZLUK

1 çorba kaşığı kakao yağı, 4 çorba kaşığı susam yağı, 1 tatlı kaşığı kayısı yağı, 1 çorba kaşığı havuç yağı ve 2 çorba kaşığı ceviz yağını karıştırın. Vücudunuza ve yüzünüze uygulayacağınız bu karışım ile cildinize zarar vermeden kalıcı bronzluk sağlayabilirsiniz.

SADECE İKİ MALZEME İLE DAHA BRONZ TEN

2 yemek kaşığı kakao ve vücut nemlendirici sayesinde daha bronz bir ten elde edebilirsiniz. Vücut nemlendiricinizi bir kaba boşaltıp üzerine iki yemek kaşığı kakao eklediğinizde elde ettiğiniz karışımı vücudunuza uygulayarak bronzluğun tadını çıkabilirsiniz.

EVDE GÜNEŞSİZ BRONZLAŞMA İÇİN

Kendinizi güneş ışınlarından sakınmanız gereken alerjik bir yapınız varsa bronzlaşmayı kolaylaştıran meyve ve sebzeler size yardımcı olabilir. Kırmızı marul, havuç, domates, karpuz, kavun gibi sebze ve meyveleri tüketerek broznluğunuzun daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar