Evdeki negatif enerji nasıl geçer kullanmadığınız eşyaları mutlaka atın!

Evde biriken negatif enerjiden kullanmadığınız eşyaları atarak kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte negatif enerjiden kurtulmanın bilinmeyen yolları!

Evdeki negatif enerji nasıl geçer kullanmadığınız eşyaları mutlaka atın!

Evdeki negatif enerji nasıl geçer? Evdeki negatif enerjiden kurtulma yolları neler? Dışarda kendinizi iyi hissediyor eve geldiğinizde ne olduğunu anlamadığınız bi ruh haline giriyorsanız aman dikkat! Evinizde negatif enerji birikmiş olabilir? Peki ne yapmalıyız?  İşte evdeki negatif enerjiyi geçirecek püf noktalar! 

EVDE NASIL HİSSETTİĞİNİZE DİKKAT EDİN

Evde nasıl hissettiğinize dikkat edin. Dışarıda kendinizi iyi hissediyor ama eve geldiğinizde eşinizle ya da anne babanızla sürekli kavga haline giriyorsanız dikkatli olun. Evinizde negatif enerji birikmiş olabilir. Eğer evinizde ani olumsuz değişiklikler varsa harekete geçmenin zamanı gelmiş demektir. 

KULLANMADIĞINIZ EŞYALARI SAKIN DEPOLAMAYIN

Evde, kullanmadığınız eşyaları sakın depolamayın. Bu eşyaları uzaklaştırmak, sadece evinizdeki enerjiyi düzenlemekle kalmaz, daha düzenli ve hoş bir eve sahip olmanızı da sağlar.

EVİ MUTLAKA HAVALANDIRIN 

Evinizi mutlaka havalandırın. Kapıları ve pencereleri açın, perdeleri çok uzun süre kapalı tutmayın.

EVDE RAHATLATICI MÜZİK DİNLEYEBİLİRSİNİZ 

Evde rahatlatıcı müzik dinlemek de önemlidir. Bu sizin zihninizi yatıştırır ve olumsuzlukları uzaklaştırır.

EVİNİZİ TEMİZ VE DÜZENLİ TUTUN 

Evinizi her daim temiz ve düzenli tutun. Özellikle kirli eşyalar ve dağınıklık tüm kötü enerjiyi üzerinde toplar. Bu nedenle buna muhakak dikkat edin. 

 

Yorumlar