Kolay bronzlaşmak için ne yapmalı kahve yöntemini deneyin!

Kızarmadan nasıl bronzlaşılır? Nasıl hızlı bronzlaşılır? Hızlı bronzlaşmak isteyenler için birbirinden güzel önerileri sizler için bir araya getirdik.

Kolay bronzlaşmak için ne yapmalı kahve yöntemini deneyin!

Yazın en çok merak edilen konularından biri de genellikle kızarmadan bronzlaşmak ya da hızlı bronzlaşmak gibi şeyler oluyor! Kimileri bu durumdan epey bir muzdarip! İlk aşamada kıpkırmızı olup daha sonra kararanlar bu süreçten rahatsız! Biz de elmaelma.com olarak sizleri bu durumdan kurtaracak önerileri bir araya getirdik. Bu önerileri uygulayarak sizlerde kızarmadan ve hızlı bir şekilde bronzlaşabileceksiniz. Peki kızarmadan nasıl bronzlaşılır? Nasıl hızlı bronzlaşılır? İşte tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları! 

LİMON İLE BRONZLAŞMA YÖNETEMİ 

Hem kolay ve hızlı bir şekilde hem de kızarmadan bronzlaşmanın sırrı limonda! Evet yanlış duymadınız! Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunuyor. Limon suyu cildin güneş ışığına duyarlılığını artırabileceğinden aynı yöntemi güneşlenirken uygulamanız önerilmemektedir. Taze limon suyunu cildinize uygulayın, 15 dakika bekletin ve ardından ılık suyla yıkayın. Hepsi bu kadar! 

VAZELİN İLE BRONZLAŞMA YÖNTEMİ 

Vazelin oldukça güzel bir nemlendiricidir. Özellikle vücudunuzdaki kuru yerleri nemlendirmek için ideal bir seçenek olan vazelini bronzlaştırınızı sürmeden önce uygulamanız yeterli olacak. Böylece vazelin bronzerın cildinize daha iyi yayılmasını sağlayacak ve güzel bir bronzluk sağlayacaktır.

 

Yorumlar