Nasır nasıl geçer inciri bölgeye sürerseniz...

Nasır nasıl geçer? Ne yaparsanız yapın nasırlarınızdan bir türlü kurtulamıyorsanız size vereceğimiz denenmiş doğal yöntemleri deneyebilirsiniz!

Nasır nasıl geçer  inciri bölgeye sürerseniz...
-A A+

Sizinde nasır probleminiz varsa ve bu probleminizi geçirmek için birçok doğal, bitkisel tedavileri denediyseniz ve bu sorununuzdan kurtulamadıysanız, sizlere vereceğimiz denenmiş bu yöntemlere, bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yöntemleri uygulayanlar, sadece 1 gün içerisinde nasır problemlerinden kurtulduklarını belirtiyorlar.Peki nasır nasıl geçer? İşte nasır tedavisinde evde ugulayacağınız doğal yöntemler!

ASPİRİN

Birkaç damla suyun içine birkaç tane aspirin karıştırarak koyu bir macun kıvamında karışım yapılır. Nasırın üzerine bu aspirin macunu sürülür ve bir bandaj ile kapatılarak gece boyunca bekletilir. Bu işlem nasır kaybolana kadar sürekli tekrarlanmalıdır.

MISIR NİŞASTASI 

Ayak parmakları arası ter nedeni ile sürekli vıcık vıcık ise bu bölgelerde mantar ve nasır oluşması kolaylaşabilir. Bu yüzden, özellikle ayak parmakları arasındaki bölgeye ve ayakların üzerine mısır nişastası dökülerek bu sorunlardan uzak kalmak mümkün olabilir. Bu rutubeti almaya yardımcı olan besin maddesi, ayakların kuru kalmasını devam ettirecektir.

ANANAS 

Bu tropik topraklarda yetiştirilen meyve el ve ayaklar üzerindeki nasır için etkili bir ev tedavisidir. Çok basit bir tedavi olan bu uygulama için sadece biraz ananas alınır ve nasır üzerine yerleştirilerek bir gece boyunca beklenir. Sürekli aynı şekilde yapılan bu işlem, hızlı bir şekilde şifa verir ve nasır ile ilgili ağrıyı hafifletmek için yardımcı olduğu bilinmektedir.

İNCİR

Yeşil, olgunlaşmamış incir suyu eller ve ayaklardaki nasırlar için etkili bir çözüm yoludur. Tedavi için, yeşil incirler koparıldıktan sonra suyu sıkılır ve günde üç kez nasırlı bölgelere uygulanır. Bu ev ilacı nasırın geçmesini sağlarken aynı zamanda tekrarlanmasını önler.

Not: Verilen yöntemler alternatif tıp yöntemleridir. Herhangi bir yan etki görülmemesine karşı, ilk olarak uzman bir doktora danışmanız gerekebilir.