Tok tutan smoothie tarifi muz ve yulafın lezzetini keşfedin!

Tok tutan smoothie tarifleri nelerdir? Sabahları kahvaltı hazırlayacak vakti olmayanlar için tek bardakla kahvaltı tarifi!

Tok tutan smoothie tarifi muz ve yulafın lezzetini keşfedin!

Tok tutan smoothie tarifleri nelerdir? Tok tutan muzlu smoothie nasıl yapılır? Smoothie nasıl yapılır? Smoothie tok tutar mı? Zaman zaman gün içerisinde kahvaltı yapmaya vaktiniz olmayabilir bu durumda hiç bir şey yiyip içmemek yerine evde pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz hem sağlıklı hemde sizi tok tutacak olan muzlu ve yulaflı smoothie tariflerini bir araya getirdik! Sizin için hazırladığımız bu tarifleri sabahları değerlendirebilirsiniz!

YULAF VE MUZLU SMOOTHİE

Malzemeleri; 2 yemek kaşığı yulaf, 1/2 su bardağı süt , 1 adet olgun muz
Nasıl hazırlanır? Bütün malzemeleri blender ya da mutfak robotuna atıp iyice karıştırın.

GÜNE KAHVE OLMADAN BAŞLAMAM DİYENLER İÇİN...

Her ne kadar kahve çok da sağlıklı bir içecek olmasa da sabahları bu içeceği doyurucu bir hale getirebilirsiniz ancak bu durumu çok fazla abartmayın. nasıl mı? İşte cevabı...

Malzemeler: 2 yarım kaşık yulaf ezmesi, 1/2 adet muz, 1/2 su bardağı kahve, 1/2 su bardağı süt
Nasıl yapılır? Bütün malzemeleri blender ya da mutfak robotuna atıp iyice karıştırın. Mevsimine göre herhangi bir meyve tercih edebilirsiniz.

PORTAKAL SEVERLER İÇİN...

Tam anlamıyla C vitamini deposu olan portakal ile doyurucu ve sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsiniz! Tadına doyamayacağınız bu eşsiz lezzet için,

Malzemeler; 1/2 adet muz, 1/2 su bardağı portakal suyu, 1/2 su bardağı yarım yağlı yoğurt
Nasıl yapılır? Bütün malzemeleri blender ya da mutfak robotuna atıp iyice karıştırın.

Yorumlar