Bikini ve mayo nasıl yıkanır? Elde yıkamanın zararlı olduğunu düşünüyorsanız...

Yaz sezonunda havuz deniz derken kolay yıpranmasını istemediğimiz mayo ve bikinileri yıkarken dikkat edilmesi gerekenleri ve yıkamanın püf noktalarını paylaştık

Bikini ve mayo nasıl yıkanır? Elde yıkamanın zararlı olduğunu düşünüyorsanız...

Malum yaz dönemindeyiz serinlemek ve güneşlenmek için tatile gitmesek de ufak kaçamaklar yaptığımız havuz ve deniz sezonunda çeşit çeşit giydiğimiz bikini ve mayoları yıpranmadan yıkamanın püf noktalarını elmaelma.com okurlarıyla paylaştık! Sizde mayo ve bikinilerinizi daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bikini ve mayolarınızı havuz ve denize girdikten sonra detarjan kullanmak yerine elde yıkamayı deneyin! İşte mayo ve bikinileri yıkamanın püf noktaları.

Kıyafet, ayakkabı hatta makyaj malzemelerinde olduğu gibi her ne kadar yaz sezonunda bir kaç kere giyecek olsak da ömrünü uzatmak için dikkatli bir şekilde yıkanması gerekiyor. Peki yaz sezonunun vazgeçilmezi bikini ve mayoları yıkarken nelere dikkat etmeli? Mayo ve bikini nasıl yıkanmalı? Hadi gelin en çok merak ettiğiniz soruların yanıtına beraber göz atalım!

Mayo ve Bikinililer Nasıl Yıkanmalı?

Yaz sıcaklarından bunalınca tatile çıkanlar veya hafta sonu havuza ve denize kaçamak yapanlar için mayo ve bikini vazgeçilmezi oynuyor. Her yıl farklı farklı bikini ve mayo almak yerine mayo ve bikinilerin ömrünü uzatmak için yıkarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Her ne kadar eski usul gibi görünse de elde yıkamak daha iyi olacaktır. Makineye atılan mayo ve bikiniler deforme olabilmektedir. Elde yıkarken kimyasal katkılı deterjanlar kullanmaktan kaçınarak doğal sabun kullanmaya özen gösterebilirsiniz. 

Yorumlar