Kıyafetlerden yağ lekesi nasıl çıkar en pratik 2 yöntemi!

Kıyafetlerden yağ lekesi nasıl çıkar? Kıyafetlerinize bulaşan yağ lekesinden kurtulmanın 2 pratik yöntemi sizler için hazırladık. İşte yapmanız gerekenler!

Kıyafetlerden yağ lekesi nasıl çıkar en pratik 2 yöntemi!

Zaman zaman yemek yaparken ya da yerken kıyafetlerimize yağ lekesi sıçrayabiliyor. Bu sıkıntılı durum sonrasında kıyafetlerimize bulaşan yağ lekesini çıkarmakta epey zaman alabiliyor uğraştırabiliyor. Kolay çıkmayan lekelerden biri olan yağ lekesinden çabucak kurtulmanın yolu bulunmuyor değil. Elmaelma.com olarak sizleri yağ lekesinden kurtaracak 2 pratik yöntemi hazırladık. Bu yöntemler sayesinde kıyafetinize bulaşan yağ lekesinden çabucak kurtulabileceksiniz. İşte en pratik 2 yöntemi! 

PUDRALAMA YÖNTEMİ UYGULAYIN 

Yağ lekelerinden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri pudralama yöntemidir. Kıyafetinize değen yağ lekesinin olduğu kısma bebek pudrası dökebilirsiniz. Yağ lekesinin kısa sürede geçtiğini fark edeceksiniz. 

EN PRATİK YOLU TUZ YÖNTEMİDİR 

Yağ lekelerinden kolaylıkla kurtulmanın en pratik yolu tuz yöntemidir. Yağ lekesi kıyafetinize bulaştıktan hemen sonra hızlıca hareket edip leke bulaşan yere tuz dökün. Bu sayede hem yağın kıyafetinize yayılması engellenecek hem de pratik bir şekilde bu sorundan kurtulabileceksiniz. 

 

 

 

Yorumlar