Ön sevişme nedir?

Kadınlar yatakta erkeklerden ne ister? Etkili bir ön sevişme için yapmanız gerekenleri sizler için derledik. Partnerinizi bu yöntemlerle baştan çıkarabilirsiniz

Ön sevişme nedir?

Cinselliğin sembolü olan libidomun ortaya çıkması ile kadının ve erkeğin farklı yollarla bunu yapmaya ihtiyacı vardır. Bu durumda ön sevişme araya girmektedir. Ön sevişme çoğu zaman kadınların haz aldığı ve en çok kadınların işine gelen bir şeymiş gibi algılansa bile aslında hem kadının hemde erkeğin haz aldığı ve ihtiyaçtır. 

Ön sevişme kişiden kişiye göre değişmekle beraber çiftlerin hem kendilerinin hemde partnerlerinin zevkleri doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu durumda herkes tarafında sıkça sorulan sorular arasında ''En etkili ön sevişme yöntemi nedir?''e cevabı olarak masaj yapmayı örnek verebiliriz. Masaj yapmak gevşemenize ve tahrik olmanıza yardımcı olmaktadır.Cinselliği harekete geçiren bir diğer yöntem ise çiftleri cinselliğe özendirecek erotik filmerl izlemektir.

ön sevişme nasıl olmalıdır

Partnerinizle seks içerikli film izlemek birbirinize dokunmak için ön sevişmeye hazır hale gelmenizi sağlamaktadır.

Bir diğer etkili yöntemlerden biri olan öpüşme ön sevişmenin vazgeçilmezidir. öpüşürken partnerinizin vücudunu keşfetmek hemde gözlerinin içine bakarak partnerinizi tahrik etmeye yardımcı olur. Öpüşmek aynı zamanda ön sevişmeyi başlatmak için mükemmel bir adım olabilir. Ön sevişmede cinsel güdüyü sağlamak için tamamen çıplak olmak yerine yarı çıplak olmak ön sevişmeyi daha da alevlendirir. 

Yorumlar