Poliamori nedir bin kişilik grup seks partisi için katılım şartları...

Poliamori ne demek? Birden fazla kişiyle cinsel ve duygusal ilişkiye girmeye razı olmak anlamına gelen poliamori 1000 kişilik grup seks partisine dönüşüyor.

Poliamori nedir bin kişilik grup seks partisi için katılım şartları...

ABD'li 29 yaşındaki parti organizatörü Pearl Derriere dünyanın en geniş katılımlı grup seks partisini yapacağını duyurdu. Hedefinde bin kişinin katılacağı bir parti olduğunu söyleyen Derriere, "1000 kişinin aynı anda cinsel ilişki yaşadığı bir parti olacak" dedi ve kendisinin de poliamoriye açık olduğunu söyledi.

35 yaşındaki erkek arkadaşı Dan Patrick ve 30 yaşındaki kız arkadaşı Tomi Tailey ile birlikte yaşayan Derriere Çin'in 500 kişilik rekorunu kırmaya niyetli. Derriere, henüz 21 yaşındayken 100 kişiyle seks yaptığını ve o zamandan sonra da saymayı bıraktığını söylüyor.

Genç kadın "İnsanlar hayat tarzımın biraz açgözlü olduğunu düşünebilir ama esas olay bu değil. 100 kişiyi aştıktan sonra kaç kişiyle yattığımı saymayı bıraktım zaten" dedi.

GRUP SEKS PARTİSİNİN KURALLARI

Dünyanın en geniş katılımlı olması planlanan grup seks partisinin bazı kuralları olacak. Bu kurallardan bazıları, dışarıdan arkadaş getirmek yasak, kondom kullanmak zorunlu ve cep telefonu kullanımı tamamen yasak.

Yeri ve zamanı tamamen gizli kalacak olan seks partisine Derreire de katılmayı planlıyor. 2012 yılından beri bu sektörde çalışan genç kadın bundan bir sigorta şirketinde çalıştığını belirtiyor.

Grup seks partisi

POLYAMORİ NEDİR?

Poliamori, müdahil herkesin bilgi ve rızasıyla, aynı anda birden fazla duygusal ve/veya cinsel ilişkiye sahip olmayı kabul etmek, istemek veya uygulamaktır. 

Yorumlar