İrem Sak kimdir takipçisinin eleştirisine tahammül edemedi!

Başarılı oyuncu İrem Sak, takipçisi tarafından kendisine yöneltilen "Doğal ol" eleştirisine, tahammül edemedi, isyan etti!

İrem Sak kimdir takipçisinin eleştirisine tahammül edemedi!

En son ''Güldür Güldür'' adlı eğlence programında gördüğümüz İrem Sak oyunculuğuyla yüz binlerce kişinin kalbinde taht kurmuş bir isim.Geçtiğimiz gün ingilizce bir gönderi paylaşan güzel oyuncunun bir takipçisi, kendisini doğal olmamakla suçladı. Bunun üzerine İrem Sak, takipçisinin bu eleştirisine tahammül edemedi. Sak, "Doğal ol" eleştirisine, "Doğal olamam her tarafım estetik. Sen şey yap. Takipten çık." cevabını verdi.

''BEN SİVASLIYIM, GÜÇ BENDE'' DİYE BAĞIRMIŞTI 

Geçtiğimiz günlerde Komedi dizileri ve filmlerinin sevilen oyuncusu İrem Sak, Cihangir sokaklarında bir gece yarısı "Ben Sivaslıyım, güç bende. Uyanın ulan" diye bağırmış, oyuncunun bu sözleri günlerce konuşulmuştu. Sak bu kez de sosyal medyada bir takipçisiyle yaptığı yazışmayla gündeme geldi.

"HER TARAFIM ESTETİK"

İngilizce bir gönderi paylaşan İrem Sak'ın takipçisi, "Amerikalı'nın Türkçe bir paylaşım yaptığını gördünüz mü? Biraz doğal olun." yorumunu yaptı. Sak ise takipçisine cevap vererek, "Doğal olamam her tarafım estetik. Ve amerikan kültürü edebiyatı mezunuyum. İngilizceye özenmem, o dili seviyorum. Sen şey yap, takipten çık." yorumunu yaptı.

irem sak takipçisinin dogal ol elestırısıne ayar verdı

 İREM SAK KİMDİR? 

İrem Sak9 Şubat 1986’da Sivas’ta doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı. İrem Sak aynı yıl içerisinde “Domino’s Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club” reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu’nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5’er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5’er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D’de yayınlanan Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı “Yalan Dünya” adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri’ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür’e dönmüştür.

 

Yorumlar