Casio ile aşkınızı ölümsüzleştirin!

Casio, her yıl sevgililer gününde 'Acaba ne alsam?' diye düşünen çiftleri bu yıl klişeleşmiş hediyelerden kurtarıyor.

Casio ile aşkınızı ölümsüzleştirin!

Dijital fotoğraf makinesi pazarının lider ismi Casio, aşkını farklı bir hediye ile anlamlandırmak ve alışılmışın dışına taşımak isteyenler için tutku dolu bir Sevgililer Günü kampanyası hazırladı. Vatan Computer mağazalarında geçerli olan kampanya kapsamında Exilim serisinin ince hafif ve tek tuş fotoğraf avcısı QVR-100’ü özel fiyatlarla satın alanlar, Puma marka şık bir spor saate de sahip olacak.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden MersaSistem’in distribütörlüğünü yaptığı fotoğraf makinesi pazarının ödül avcısı Casio, sevgililer gününe sayılı günler kala aşkını fotoğraflarla ölümsüz kılmak, ince ve şık bir hediye ile bu ölümsüzlüğü taçlandırmak isteyenler için özel bir kampanya başlatıyor.

Sevgi dolu anları fotoğraf karelerinde sonsuzluğa taşımak isteyen teknoloji tutkunları, ödüllü fotoğraf avcısı Exilim serisinin ince, hafif ve 14 megapiksel çözünürlüğe sahip QVR-100 fotoğraf makinesine Vatan Computer mağazalarından çok özel fiyatlarla ulaşabilecek. Kampanya kapsamında QVR-100 ile birlikte kullanıcılar, Puma marka şık bir spor saate de sahip olacak.

Mükemmel teknoloji şık tasarım ile buluştu

Casio’ya özgü teknolojilerle donatılan Exilim serisinin tek tuş fotoğraf avcısı QVR-100, küçük boyutlarına rağmen boyundan büyük işler başarıyor. Gümüş, siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan ürün, akıllı otomatik netleme ve dinamik fotoğraf fonksiyonu ile ön plana çıkıyor. 27 mm geniş açı objektifi, 4x optik 7x dijital zumu ve CCD görüntü sensörüyle harika fotoğraflar yakalayan QVR-100, yüz tanıma, titreşim ve bulanıklık önleme gibi teknolojileri de üzerinde barındırıyor. Exilim serisinin en iddialı üyeleri arasında yerini alan QVR-100, 4 farklı netleme teknolojisi, 100-1600 ISO oranı ve güçlü flaşı ile ışığın yetersiz olduğu alanlarda da kaliteden ödün vermiyor.

Sürprizi bol kampanya

Fotoğrafın yanı sıra video çekimiyle de iddialı olan QVR100, 2.7 inç büyüklüğündeki TFT LCD ekranıyla da eşsiz bir görüntü sunuyor. Vatan Computer mağazalarında QVR-100 için hazırlanan kampanyada kullanıcıları Puma saatin yanı sıra Casio PhotoStand’ına (*) uğrayan çiftleri başka sürprizler de bekliyor. Çok özel fiyatlarla hazırlanan kampanya, Sevgililer Günü haftası süresince devam edecek.

Yorumlar