Ece Üner Cumhuriyet Bayramı'nda metroda çekilen görüntülere tepki gösterdi

Show Tv spikeri Ece Üner Cumhuriyet Bayramı'nda metroda çekilen görüntülere ''Bu ülkede sağcı solcu ilerici gerici yoktur namuslu ve namussuzlar vardır'' dedi.

Ece Üner Cumhuriyet Bayramı'nda metroda çekilen görüntülere tepki gösterdi

Ece Üner, ''Bu ülkede sağcı solcu ilerici gerici yoktur'' diyerek Cumhuriyet Bayramı kutlmaları metroda da devam etti. Üner, metroda kutlamalar yapılırken cübbeli bir vatandaşı özellikle kameraya alan kişiye tepki göstererek, ''Sözümüz tacize giren ve o çekimi yapana'' diyerek canlı yayında tepki gösterdi. Sosyal medyada görüntülerin büyük ses getirmesiyle beraber Show Tv spikeri Ece Üner çekilen videoya sessiz kalmadı.

Cumhuriyet Bayramı'nda metronun içerisinde kutlamalar yapılırken kendi halinde cübbeli bir vatandaşın özellikle zoom yapılarak çekilen video sosyal medyada görüntülerin yayılmasıyla beraber ünlü spiker Ece Üner ''Atatürkçülükten anladığınız bu mu?'' diyerek görüntülere tepki gösterdi.

''Namuslu ve Namussuzlar Vardır''

Üner, çekilen görüntülere, ''Bu ülkede sağcı, solcu, ilerici, gerici, yoktur. Namuslu ve namussuz vardır. Bu taciz açık açık namussuzluktur'' dedi. Sosyal medyada da tepki toplayan video için Ece Üner haber bültenini sunarken söz konusu videoyu çeken kişiye tepki gösterdi. 

Ece Üner Cumhuriyet Bayramı'nda metroda çekilen görüntülere tepki gösterdi

Üner, söz konusu videoyu çeken kişi için, ''Özellikle belirtmekte ve altını çizmekte büyük bir fayda var. 10. yıl marşını büyük bir coşkuyla söyeleyenlere hiçbir sözümüz yok. Sözümüz marşı kişiye karşı kullanan ve tacize giren o video çekimini yapana. Yobazlık takılan sarık, açılan baş değil, tahammülsüzlüktür." dedi.

ece üner cumhuriyet bayramı metroda cübbeli vatandaşı çeken kişiye tepki gösterdi

Ece Üner sosyal medyada yayılan video için şu ifadeleri kullandı; "Bu görüntüyü çeken hastalıklı zihniyetin yobaz, sıkma baş, bidon kafa diyenlerden bir farkı yoktur. Bu bölücülüktür. Düşman gördüğü siyasal islam korkusuyla beslenir ve siyasal islamı besler. Ve en kötü zararı gerçek Atatürkçülere ve Atatürk'e ve gerçek Cumhuriyet'e verir. Atatürkçülükten anladığınız bu mu ? Bu ülkede sağcı, solcu, ilerici, gerici, yoktur. Namuslu ve namussuzlar vardır. Bu taciz açık açık namussuzluktur" diyerek videoyu çeken kişi için ''Terbiyesizlik'' olarak nitelendirdi.

Yorumlar