Kadir İnanır'ın yeni sevgilisi Julide Kural kimdir Instagram açıp sevgilisiyle poz verdi!

Türk Sinemasının yakışıklı jönü Kadir İnanır,yeni sevgilisi Julide Kural ile poz verip Instagram hesabında paylaştı. Beğeni yağmuruna tutuldu.

Kadir İnanır'ın yeni sevgilisi Julide Kural kimdir Instagram açıp sevgilisiyle poz verdi!

Türk Sinamasının yakışıklı jönlerinden olan Kadir İnanır'da çağa uydu. Usta oyuncu Instagram hesabı açıp, yeni sevgilisi Julide Kural'la birlikte fotoğrafını paylaştı. Usta oyuncunun bu fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Bu paylaşımın ardından herkes Julide Kural kimdir? Ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını merak etmeye başladı. Bizde elmaelma.com olarak sizlere bu soruların yanıtlarını araştırdık. 

YENİ SEVGİLİSİ İLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI 

Sosyal medyaya adımını atan 70 yaşındaki usta oyuncu ilk paylaşımını uzun süredir aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Jülide Kural ile yaptı. Usta oyuncunun  paylaşımına  takipçileri "Sosyal medya romantiği" yorumunu yaptılar.

"ARTIK SİZLERLE BURADA BULUŞACAĞIZ"

Kadir İnanır, sosyal medyaya giriş yaptığını çektiği videoyla ve "Tek resmî sosyal medya hesabımdan herkese merhaba. Bundan sonra sizlerle burada bulaşacağız, konuşacağız. Herkese sevgiler" notuyla duyurdu.

JÜLİDE KURAL KİMDİR?

Kadir İnanır'ın 17 yıllık hayat arkadaşı olan Jülide Kural 1965 yılında Adana'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümlerini bitiren sanatçı, bir süre Almanya'da yaşadı. AST, Dostlar Tiyatrosu, Kent Oyuncuları ve Tiyatro Stüdyosu'nda oyunculuk yaptı. Televizyonda yayımlanan Süper Baba dizisiyle üne kavuştu. 2002 - 2003 Mart ayında "Frida Yaşasın Hayat" projesini, kendi kurduğu Ateş Tiyatrosu adlı yeni bir kadroyla sergiledi.

AST, Dostlar Tiyatrosu, Kent Oyuncuları ve Tiyatro Stüdyosu'nda oyunculuk yaptı. Televizyonda yayımlanan Süper Baba dizisiyle üne kavuştu. 2002 - 2003 Mart ayında "Frida Yaşasın Hayat" projesini, kendi kurduğu Ateş Tiyatrosu adlı yeni bir kadroyla sergiledi. 54 yaşındaki oyuncu kariyeri boyunca 15'e yakın projede yer aldı.

Kadir İnanır'ın yeni sevgilisi Julide Kural kimdir Instagram açıp sevgilisiyle poz verdi!

 

Yorumlar