Kerem, Hayat'tan vazgeçemiyor!

'Hayat Devam Ediyor' da işler iyice karışıyor. İsmail'in çömlek dükkanını yıkmaya gelen polisleri büyük bir süpriz bekliyor! Zeliha ve Berat cephesinde neler oluyor?

Kerem, Hayat'tan vazgeçemiyor!

                                                        

İsmail’in iki eşli olduğunu öğrenip dedikodu yapmaya başlayan esnaf, İsmail’in oğlu tarafından zarara uğruyor. Kapıya dayanan esnaf bu durumdan dolayı şikayetçi olduklarını belirtiyor.

Çözüm arayan İsmail, birde ekmek teknesi çömlek dükkanın kurala aykırı olarak açıldığını öğrenince büyük yıkıma uğradı. Büyük şehrin kurallarından habersiz aile bakalım ekmek teknelerini kurtarabilecek mi?

Aralarındaki yaşam standartları birbiriyle hiç uyuşmayan Sıraç ve Pelin, aralarındaki bu uçurum yüzünden çıkan anlaşmazlığı sonunda çözüyorlar.

Kerem hiç vazgeçmiyor!

Hayat’ın gördüğü rüya hiçte hayra alamet değil. Kafası bu rüyadan sonra iyiden iyiye karıştı. Kerem’den habersiz Hayat onu merak etmektedir. Peşindeki adamlardan haberi olmayan Kerem ise Hayat’ın izini bulmak için çabalıyor.

Zeliha ve Berat'ın arası mı açılıyor?

Zeliha’ya duyduğu özlemi gün be gün artan Berat, Zeliha’yı teslim ettiği ve çok güvendiği arkadaşı Deniz’in Zeliha’ya olan yakınlığından habersiz. Berat’ı içerden kurtarmak için çabalayan tek kişi ise Yusuf. Yusuf’un planları işe yarayacak mı?


 

Yorumlar