Müge Anlı'da 41 yıl önce hastaneye bıraktığı kızına canlı yayında kavuştu!

Müge Anlı'da hastanede terk edilen Dilberay 41 yıl sonra canlı yayında gerçek ailesine kavuştu. Maddi imkansızlık nedeniyle babası hastaneye bırakmıştı!

Müge Anlı'da 41 yıl önce hastaneye bıraktığı kızına canlı yayında kavuştu!

İlginç olaylarıyla ekranların reyting rekortmeni Müge Anlı'da mucize bir ilk gerçekleşti. 41 yıl önce maddi imkansızlıklar ve hastalık nedeniyle kızını hastaneye bırakan baba canlı yayında kızına kavuştu. Hastalık ve maddi yetersizlik nedeniyle hastaneye bırakılan Dilberay (Sibel Yalçın) 41 yıl sonra gerçek ailesine canlı yayında kavuştu. Gözyaşlarının sel olduğu canlı yayında duygusal anlar yaşandı.

41 YIL ÖNCE HASTANEDE TERK EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz gün Müge Anlı'da gözyaşları sel oldu! Henüz 2 aylıkken hastanede terk edilen Dilberay, 41 yıl sonra canlı yayında gerçek ailesine kavuştu. Mehmet Çarkyolu 41 yıl önce kızı henüz 2 aylıkken maddi imkansızlık kışın zorlu şartları ve hastalık nedeni ile kızını hastaneye bırakıyor.

KIZINI BULMAK İÇİN MÜGE ANLI'YA BAŞVURDU

Baba Mehmet Çarkyolu, 41 yıl önce hastanede bıraktığı kızını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu. Kızı dilberay'ı bulmak için harekete geçen Müge Anlı harekete geçti. Baba Mehmet Çarkyolu maddi imkansızlıklar, kışın zorlu şartları ve hastalık nedeni ile hastanenin yolunu tutuyor. Kızını tedavi ettirmek isteyen baba Çarkyolu yetkililere durumu anlatıyor. Ancak bir sonuç alamadığı için kızını geri alamıyor. 

41 YIL SONRA KIZINA KAVUŞTU

Müge Anlı ve ekibi harekete geçerek 41 yıl sonra aileyi yeniden bir araya getirdi. Stüdyoda gözyaşlarının sel olduğu anlar olay oldu. Canlı yayında babasına sarılan Dilberay babasına olan kızgınlığı programın ilerleyen saatlerinde geçti. 41 yıl sonra yeniden bir araya gelen ailenin kavuşma anı gözyaşları sel götürdü.

Yorumlar