Kenan Doğulu Beren Saati aldattı mı bomba iddia!

Kenan Doğulu Beren Saat'i aldattı mı? Bomba iddia! Bir süredir boşanacakları söylenilen çiftten Kenan Doğulu'nun Beren Saat'i aldattığı iddia ediliyor.

Kenan Doğulu Beren Saati aldattı mı bomba iddia!

Uzun bir süredir boşanacakları iddiası ile magazin gündeminde yer alan Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutlayan Beren Saat'in yazdıklarında ihanet iması göze çarpmıştı. Gerçek çok geçmeden su yüzüne çıktı. 2. Sayfa'nın haberine göre Kenan Doğulu, konser verdiği bir gecenin çıkışında evine gitmek yerine, Zincirlikuyu'da ki bir otele gitti ve bunu öğrenen Beren Saat ise sinir krizi geçirdi. 

İHANET İMASI DİKKAT ÇEKMİŞTİ 

Beren Saat'in geçtiğimiz günlerde  Instagram'dan, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlamak için yazdığı notta ihanet iması göze çarpmıştı .Saat'in  "Boşanmak işin en kolay tarafı" diyen Beren Saat'in "Güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok" notunda  ihanet imalarında bulunduğu düşünülüyorken yeni bir iddia ortaya atıldı. 2. Sayfa'nın haberine Kenan Doğulu, konser verdiği bir gecenin çıkışında evine gitmek yerine, Zincirlikuyu'da ki bir otele gidiyor. Bu olay eşi Beren Saat'in kulağına gidiyor ve Saat, sinir krizi geçiriyor. Yaşanan bu durumun ardından evlerini ayıran çift ilişkilerini kurtarmak için çok çaba harcıyor ve fakat eskisi aralarını gibi düzeltemiyor. Bu olayın ortaya çıkmasının ardından Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun haklarında çıkan iddialara ne diyeceği ise merak konusu!

 

 

 

 

Yorumlar