Balayına giderken dikkat edilmesi gerekenler bunları sakın atlamayın!

Balayına giderken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hayatınızın aşkına evet dediğiniz ve balayınız başladı! O romantik tatile giderken bunları atlamayın!

Balayına giderken dikkat edilmesi gerekenler bunları sakın atlamayın!

Uzun ve bir hayli yorucu bir dönemden geçtiniz. Nişandı, kınaydı, nikahtı düğündü derken epey bir yıprandınız. Muhteşem bir tatili elbetteki hakettiniz. Artık yepyeni bir başlangıçtasınız. Eşinizle yaşayacağınız ilk tatilinizin kusursuz olmasını istemezmisiniz? Bu hengamede bazı detaylar gözünüzden kaçabilir. Biz de elmaelma.com olarak sizlere balayına çıkarken dikkat etmeniz gereken şeylerin neler olduğunu hazırladık. Kusursuz bir balayı için bunları sakın atlamayın! 

BÜTÇENİZİ KENDİNİZE GÖRE AYARLAYIN 

Balayına çıkmadan önce mutlaka tatil sırasında harcayacağınız bütçeyi önceden belirleyin. Nelere harcama yapacağınızı belirlerseniz bu tatil boyunca daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Balayınızın ikiniz için de özel olmasını istiyorsanız gideceğiniz ve gezeceğiniz yerlere beraber karar verin. Ne de olsa artık çift kişilik plan yapmaya alışmalısınız. 

KALACAĞINIZ OTELİN DETAYLARINI MUTLAKA KONUŞUN! 

Kalacağınız otelde detayları mutlaka konuşmalısınız. Gidince kötü bir sürprzle karşılaşmak istemiyorsanız bu detayı asla atlamamalısınız. Bütçenize göre büyük bir oda ya da içinizi açacak bir deniz manzarası sizi mutlu edecektir. 

ANIN TADINI ÇIKARMAYA BAKIN 

Düğün yorgunluğu kolay kolay atlatılacak bir yorgunluk değildir. Siz yinede bu anların tadını kaçırmaktan uzaklaşmayın. Yanınıza mutlaka şık bir kıyafet götürmenizi tavsiye ediyoruz. Fotoğraf makinenizi, şarj aletinizi de sakın unutmayın. Bol bol fotoğraf çektirin, tabiki anın tadını kaçırmadan! 

 

 

Yorumlar