Zuhal Topal'la Sofrada bugün kaç puan verdi? (20 Kasım 2018)

Zuhal Topal'la Sofrada salı günü kim kaç puan verdi neler oldu sorularının yanıtları elmaelma.com'da. 20 Kasım 2018 salı Zuhal Topal'la Sofrada'da 62. bölüm.

Zuhal Topal'la Sofrada bugün kaç puan verdi? (20 Kasım 2018)

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 62. bölümüyle ekran karşısındaydı. Herkes Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusuna yanıt arıyor. 20 Kasım salı günü Zuhal Topal'la Sofrada'da günün gelini Saime'ye verdiği puan ve Zuhal Topal'la Sofrada 62. bölümde yaşananların detayları elmaelma.com'da. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Saime'ye kaç puan verdiği önemli zira haftanın birincisini Zuhal Topal'ın verdiğ puan belirleyecek. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Saime'ye 7 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yarışan gelin ve kaynana sık sık ünlü sunucuyu şaşırttı. Salı gününün gelini Saime aceleci tavırlarıyla mutfakta fırtınalar estirdi. Öte yandan Zuhal Topal'la Sofrada'da salı günün kayınvalidesi Yüksel hanım büyüteçiyle gelinini adeta denetledi. Yüksel hanım gelini Saime'yi oğluna almak istemediğini açıklayınca Zuhal Topal şoka girdi. Menüsünde Sivas köftesi yapan Saime, köfteyi yoğurmaya kasapta başladı. Ancak yine de Saime'nin çabaları kayınvalideleri memnun etmeye yetmedi. Saime'in yemeklerini yetersiz bulan kayınvalide Nuray "Burada yemek yok" deyince masada tansiyon yükseldi. Zuhal Topal'la Sofrada salı günkü gelin Saime kayınvalidelerden 10 puan aldı. Zuhal Topal'ın verdiği 7 puanla Saime'nin  toplam puanı 17 oldu. İşte kayınvalidelerin Yüksel'e verdiği puanlar...

Aysel hanım 2, Nigar hanım 3, Nuray hanım 2 ve Elmas hanım 3 puan verdi. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA PAZARTESİ GÜNKÜ 61. BÖLÜMDE NELER OLDU, ESRA KAÇ PUAN ALDI?

Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi gün yarışan gelin Esra kayınvalideleri mutlu etmeyi başaramamıştı. Eşi profesyonel aşçı olan ve alışverişe eşiyle birlikte çıkan Aysel hanımın gelini Esra iddialı bir menüyle sofrasını hazırlamıştı. Menüsünde düğün çorbası, baklava yufkasında tavuklu mantarlı çıtır börek, karabuğdaylı semizotu salatası, hardallı patates püresi eşliğinde beef strogonof ve tatlı olarak da panna cotta olan Esra kayınvalidelerin eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Düğün çorbası servisiyle kayınvalidelerin hedefine oturan Esra'ya Saime hanım çorbayı yağlı yaptığı için kızdı. Ardından da tüm kayınvalideler çorbayı hem kıvamsız hem de etsiz buldular. Menüdeki yabancı yemekleri bilmediklerini söyleyen kayınvalideler genç geline yapmadıklarını bırakmadılar. Özellikle masaya büyüteçle oturan Saime hanımın tavrı herkesi kızdırdı. Elinde büyüteçle mutfağa giren kayınvailde aç kaldığını ve şekerinin düştüğünü söyleyip dikkatleri üzerine çekti ardından da bir dilim ekmeyi yemeye başladı. Peki olaylı sofra sonrası 19 Kasım pazartesi gününün yarışmacısı Esra kayınvalidelerden kaç puan aldı? Zuhal Topal Esra'ya kaç puan verdi? Esra kayınvalidelerden 14 puan aldı. Esra'ya Elmas hanım 4, Yüksel hanım 3, Nigar hanım 4, Nuray hanım 3 puan verdi. Zuhal Topal ise Esra'ya 9 puan verdi. Zuhal Topal'ın verdiği puanla haftanın ilk yarışmacısı Esra'nın toplam puanı 23 oldu. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 19-23 KASIM HAFTASI GELİNLERİ VE KAYINVALİDELERİ KİM?

Zuhal Topal'la Sofrada 19-23 Kasım haftasında yarışacak olan gelinler ve kayınvalideler kim sorusuna sizler için yanıt bulduk. Pazartesi'den Cuma'ya Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışacak olan gelinler ve kayınvalideler hakkındaki bilgiler şöyle:

Pazartesi günü yarışan Aysel hanımın gelini Esra kimdir, ne iş yapıyor?

19 Kasım Pazartesi günü yarışan Aysel hanımın gelini Esra 24 yaşında 3 yıllık evli. 4.5 aylık Hamza adında bir bebeği olan Esra tam bir mutfak tutkunu. Öyle ki eşi bile profesyonel aşçı. Aslen Bartınlı olan Esra ev hanımı. Kayınvalidesiyle temizlik ve düzen konusunda sık sık zıtlaştıklarını itiraf eden Esra, kayınvalidesi Aysel'in sürekli kendisini görümcesiyle kıyaslamasını ve inatçılık etmesini ekran önünde eleştirmesiyle dikkat çekmişti. Esra'nın kayınvalidesi Aysel hanım ise 51 yaşında ve Kastamonu Pınarbaşı doğumlu. Aysel hanımın 3 çocuğu ve 3 torunu var. Gelininin titizlik ve düzen konusunda kendi kızıyla yarışamayacağını da söylemekten çekinmeyen kayınvalide ekranlarda izleyenleri ve Zuhal Topal'ı şaşırtmıştı. 

Salı günü yarışan Saime hanımın gelini Yüksel kimdir, ne iş yapıyor?

20 Kasım Salı günü yarışmacısı ise Yüksel hanımın gelini Saime oldu. 48 yaşındaki Saimeaslen Sivaslı. Kendini 'hızlı, çevik ve iddialı' olarak tanıtan Saime'nin kayınvalidesi Yüksel ile aralarındaki çekişme ise izleyenleri ekrana kilitledi. Yüksel hanımın her şeyi büyüteçle kontrol etmesi kendi gelenini de sinirlendiriyor. Tam bir mutfak denetmeni olan Yüksel hanım, gelini Saime'yi oğluna almak istemediği yönündeki itirafıyla programa damga vurdu. 

Çarşamba günü yarışan Nigar hanımın gelini Kübra kimdir, ne iş yapıyor?

21 Kasım çarşamba günün yarışmacısı ise Nigar hanımın gelini Kübra. Aslen Yozgatlı olan Kübra 23 yaşında yeni bir gelin. Ancak yeni evli olması yaşının genç olması Kübra'nın iddiasız olduğu anlamına gelmez. Kendini Orta Anadolu yemeklerinin prensesi olarak tanıtan Kübra iddialı menüsüyle bu haftanın birincisi olacağını düşünüyor. 

Perşembe günü yarışan Nuray hanımın gelini Burcu kimdir, ne iş yapıyor?

22 Kasım perşembe günü yarışacak olan gelin ise Nuray hanımın gelini Burcu. Kayınvalidesi emekli profesyonel aşçı olan Burcu yarışmanın iddialıları arasında. Öyle ki perşembe günün yarışmacısı Burcu kendini "Aşçı kayınvalidenin dişli gelini" olarak tanıtıyor. Perşembe gününün yarışmacıları olan Nuray hanım ve gelini rakiplerine açık açık meydan okudu. Öte yandan Nuray hanım aşırı ve sert eleştirileriyle yemek masalarında haftanın korkulan kayınvalidesi oldu. 

Cuma günü yarışan Elmas hanımın gelini Burçak kimdir, ne iş yapıyor? 

23 Kasım cuma günü ise haftanın finalinde Elmas hanımın gelini Burçak yarışacak. 21 yaşındaki Burçak yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Genç yaşına karşın Burçak tam bir mutfak aşığı ve iddialı. Kayınvalide Elmas hanım ise sessiz ve sakin kişiliğiyle öne çıkıyor ancak tam bir taktik ustası. 

 

Yorumlar