125 bin nafaka alan Şeyma Subaşı'na MHP'den kötü haber!

Geçtiğimiz yıl medya patronu Acun Ilıcalı'dan boşanan ve 125 bin nafaka alan Şeyma Subaşı'na MHP'den kötü haber geldi.

125 bin nafaka alan Şeyma Subaşı'na MHP'den kötü haber!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz yıl tek celsede evliliklerini bitirmişti. 125 bin TL nafaka alan Şeyma Subaşı'na MHP'den kötü haber geldi. MHP, Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin lira nafaka alan Şeyma Subaşı'nı da yakından ilgilendiren süresiz nafaka sisteminin değiştirilmesi için teklif sunacağını açıkladı. MHP'nin hazırladığı teklife göre 5 yılın sonunda mahkemeler aracılığıyla nafaka durumu yeniden değerlendirilecek. Bir sosyal medya kullanıcısı olayla ilgili, "Şeyma Subaşı hapı yuttu. Neyse 5 yıl keyfine baksın." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de "Zaten Şeyma'nın nafakaya filan ihtiyacı yok." yorumunu yaptı.

NAFAKA ÖDEMESİ 5 YIL İLE SINIRLANDIRILACAK

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan boşanarak 125 bin TL nafaka almaya başlayan Şeyma Subaşı'na MHP'den kötü haber geldi. MHP'nin 31 Mart Seçimlerinin ardından Melis'e sunacağı kanun teklifine göre, Nafaka alan kadın-erkeğin mali durumunda değişiklik olmaması, yeniden evlenmeme gibi durumlarda nafaka ödemesi en fazla 5 yıl ile sınırlandırılacak. MHP'nin hazırladığı teklife göre 5 yılın sonunda mahkemeler aracılığıyla nafaka durumu yeniden değerlendirilecek. Nafakanın devamı öngörüldüğünde ise ödeme artık kamu tarafından yapılacak.

 

''NEYSE 5 YIL KEYFİNE BAKSIN''

MHP'nin kanun teklifini açıklamasının ardından gözler Şeyma Subaşı'nın çevrildi. Bir sosyal medya kullanıcısı olayla ilgili, "Şeyma Subaşı hapı yuttu. Neyse 5 yıl keyfine baksın." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Zaten Şeyma'nın nafakaya filan ihtiyacı yok." yorumunu yaptı.

MHP'den Şeyma Subaşı'na kötü haber!

Yorumlar