2. Sayfa sunucusu Gülşen Yüksel Salt YouTuber Duygu Özaslan'ı yerin dibine soktu!

2. Sayfa programı sunucusu Gülşen Yüksel Salt kanserle mücadele eden Neslican Tay için ilginç bir paylaşım yapan Duygu Özaslan'ı yerin dibine soktu!

2. Sayfa sunucusu Gülşen Yüksel Salt YouTuber Duygu Özaslan'ı yerin dibine soktu!

2. Sayfa programı sunucusu gazeteci Gülşen Yüksel Salt, geçtiğimiz günlerde dördüncü kez kansere yakalanan ve hayatını kaybeden Neslican Tay için Instagram hesabından 'mesajını görmemişim' paylaşımını yapan ünlü YouTuber Duygu Özaslan'ı canlı yayında yerde yere vurdu. Neslican Tay'ın ölümüyle bir çok ünlü isim ve Neslican'ı destekleyen sevenlerini acısını paylaşırken ünlü fenomen Duygu Özaslan'ın ''Bana attığı mesajı görmemişim'' mesajını paylaşmasıyla sosyal medyada linç yedi! 

Gazeteci ünlü sunucu Gülşen Yüksel Salt, 2. Sayfa programında ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan'ı canlı yayında yerden yere vurdu! Duygu Özaslan için canlı yayında ''Sen orada bile ölmüş bir insanın mesajından bile prim kasmaya çalışıyorsun. Sana da yazıklar olsun." cümleleriyle ünlü YouTuber'ı yerden yere vurdu.

''Sen Kimsin?'' Diyerek Canlı Yayında Yerden Yere Vurdu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programı sunucuları Müge ve Gülşen günün magazin değerlendirmesini yapmak için programı açtılar. Ancak geçtiğimiz cuma günü 4. kez kansere yakalanan Neslican Tay'ın hayatının kaybetmesinin ardından sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan'ın yaptığı paylaşıma tepki çekerek canlı yayında Özaslan'ı yerden yere vurdu. Duygu Özaslan için gazeteci sunucu Gülşen Yüksel Salt, "Neslican'ın mekanı cennet olsun. Ailesine de sabırların en büyüğünü diliyoruz. Bir çift sözümüz de bir sosyal medya fenomenine gelecek. 'Neslicancım bana attığın son mesajı görmemişim' diyen zat. Sen kimsin? Böyle bir acının yaşandığı ortamda bile kendi egonu şişirmek için, ne kadar ulaşılmaz olduğunu gösterebilmek için o mesjaı yazarken aklın nerelerdeydi?

''Prim Kasmaya Çalışıyorsun''

O sanal dünyaya kendini o kadar kaptırmışsın ki ölüm diye bir gerçek var ve bunun bile farkında değilsin. Sen orada bile ölmüş bir insanın mesajından bile prim kasmaya çalışıyorsun. Sana da yazıklar olsun." cümlelerini kurdu.

duygu özaslan gülşen yüksel salt

Duygu Özaslan Neslican Tay İçin Ne Paylaşmıştı?

Çektiği makyaj videoları ile tanınan Duygu Özaslan geçtiğimiz cuma günü hayatını kaybeden Neslican Tay için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Ancak yaptığı paylaşımla sosyal medyada kısa sürede linç edildi. Özaslan, Neslican Tay için, ''Çok üzgünüm Neslican, bütün o pozitifliğinin, gücünün seni iyileştirebileceğine çok inanmıştım. Bana son yazdığın mesajı görmemişim, şimdi okudum. Cevap yazsam da göremeyecek olman beni çok üzüyor. Sen hepimize ilham oldun, neşe oldun içinin, dışının güzeliğiyle. Artık huzurlu olmanı diliyorum." şeklinde bir paylaşım yapmıştı. 

 

Yorumlar