20 kilo veren Murat Cemcir'in son halini gören tanıyamıyor!

20 kilo veren oyuncu Murat Cemcir fit hali ile tüm dikkatleri üzerine çekti yeni film için imaj değiştiren Cemcir adeta başka birine dönüştü!

20 kilo veren Murat Cemcir'in son halini gören tanıyamıyor!

Yeni rolü için 20 kilo veren Murat Cemcir'in son halini gören tanıyamıyor. Yeni film projesi için kilolarından kurtulan oyuncu Murat Cemcir adeta son haliyle bambaşka birine dönüştü! Düğün Dernek, Çalgı Çengi ve bir döneme damga vuran Kardeş Payı gibi dizi ve film proyelerinde oynayan Murat Cemcir imajını değiştirdi!

Son olarak Ahlat Ağacı filmindeki performansı ile izleyiciden büyük beğeni toplayan Murat Cemcir yeni rolü için kılıktan kılığa giriyor. Ahmet Kural ile yeni filmi Baba Parası projesi için imajını değiştirip 20 kilo veren Murat Cemcir son haliyle tanınmaz halde!

Yeni rolü için 20 kilo veren Murat Cemcir yeni haliyle adete görenleri şoke ediyor. Bir AVM'de görüntülenen  oyuncu Cemcir, "Necati Kocabay'la birlikte yapımcı olarak iki film birden çekiyoruz, projeler tamamlandıktan sonra ekipçe tatile çıkacağız" dedi. İşte Murat Cemcir'in son hali!

20 kilo veren murat cemcirin son hali

 

 

Yorumlar