Ön sevişme için en etkili tavsiyeler!

Ön sevişme, kendinizi cinsel ilişkiye hazırlamak için gereklidir. Doğru tekniklerle yapıldığı sürece ön sevişmeden de cinsel ilişki kadar zevk alabilirsiniz..

Ön sevişme için en etkili tavsiyeler!

Ön sevişme, kendinizi cinsel ilişkiye hazırlamak için gereklidir. Ön sevişme için birkaç adıma uymak gerekir. Birbirinize dokunmakla başlayabilirsiniz. Dokunmak kadar öpüşmekte çok önemlidir. Ön sevişme her iki taraf içinde önemli bir unsurdur. Genellikle kadınlar tarafından sevildiği bilinse de halbuki erkeklerinde sekse hazırlanmaya yani ön sevişmeye ihtiyaçları vardır. Bu yüzden öğreneceğiniz ön sevişme teknikleri cinsel hayatınıza renk katacak ve partnerinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır. İşte sizler için hazırladığımız ön sevişme tavsiyeleri...

Partnerinize dokunun 

Ön sevişmeye dokunmakla başlayabilirsiniz. Böylelikle partnerinizin sıcaklığını hissedeceksiniz ve birbirinizi keşfedeceksiniz. Birbirinize dokunmaya parmak uçlarınızla ve avuç içlerinizle dokunarak başlayabilirsiniz.

Birbirinizin kokusunu hissedin

Herkesin kokusu farklıdır. Cinsel birliktelik öncesi vücut temizliğine çok önemlidir. En ufak bir ter kokusu bile partnerinizin sizden soğumasına neden olabilir. 

Birbirinizi görün 

Birbirinizin bedenine dokunurken birbirinize bedeninizin en beğendiğiniz yerlerini gösterin. Bu durum daha sonraki birlikteliklerinizde de çok işinize yarayacaktır.

Yarıçıplak durun

Ön sevişme sırasında tamamen çıplak olamk yerine yarıçıplak olmak daha iyi olacaktır. İç çamaşırlarınızı giyerek ön sevişmenin daha ateşli olmasını sağlayabilirsiniz. 


Yorumlar