Acun Ilıcalı dizileri transfer etmeye devam ediyor!

Acun Ilıcalı'dan flaş transfer! Adını Sen Koy dizisi yeni bölümleriyle TV8'de yayınlanacak. Transferi dizinin başrolu Cenk Torun sosyal medyadan duyurdu!

Acun Ilıcalı dizileri transfer etmeye devam ediyor!

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde, Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği Jet Sosyete dizini kendi kanalına transfer etmişti. Acun transferi sosyal medya hesabından Gülse Birsel ile paylaştığı fotoğrafla duyurmuştu. Daha doğrusu bu bilgiyi onaylamıştı. Şimdi ise Acun yeni bir transfer ile karşımızda! Star TV'de yayınlanan günlük dizi Adını Sen Koy, geçtiğimiz hafta ekrana gelen 390. bölümüyle final yapmıştı. Dizi ekran macerasına TRT1'de başlamış, sonra Star TV'ye transfer olmuştu. Dizinin yeni kanalı belli oldu.  Star Tv ekranlarında final yapan Adını Sen Koy adlı dizi artık TV8'de yayınlanacak. Haberi dizinin başrol oyuncusu Cenk Torun sosyal medya hesabından duyurdu 

adını sen koy

TV8'DE EKRANLARDA OLACAK

Başrollerinde; Cenk Torun, Özlem Deniz Durmaz, Tuğçe Ersoy Gökberk Demirci, Mert Öcal ve Dünya Aydoğdu'nun rol aldığı dizi, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'e transfer oldu. Instagram hesabından bir açıklama yapan dizinin başrol oyuncusu Cenk Torun, "En kısa zamanda yeni kanalımız TV8'de yeni saatimizde buluşmak üzere" dedi. Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Adını Sen Koy, yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında olacak.

ACUN'DAN İKİNCİ TRANSFER

Acun Ilıcalı daha önce de, geçen sezon Star'da yayınlanan Jet Sosyete dizisini transfer etmişti.

 DİZİNİN KONUSU

"Aşık ruh karanlık ve soğuk iklimde yaşar. Isı da ışık da hep bir adım ötede, sevdiğinin ellerindedir. Aşk birbirlerine doğru sürüklenen iki kalbin bir türlü birleşememesi, yaklaşmaya çalışırken uzağa, hep uzağa düşmesidir…" Karakterleri gece ile gündüz kadar farklı, dünyaları siyahla beyaz kadar ayrı iki gencin Ömer ve Zehra'nın hikayesi de imkansız bir iklimde yeşerecektir. Gösterdikleri büyük dirence ve tüm olmazlara rağmen… Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra'ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

cenk torun

 

Yorumlar