Adriana Lima Metin Hara ayrıldı mı tüm fotoğrafları sildi!

Ünlü model Adriana Lima, sosyal medya hesabından "Ayrılık yok" diyen Türk yazar Metin Hara'yla olan tüm fotoğraflarını sildi.

Adriana Lima Metin Hara ayrıldı mı tüm fotoğrafları sildi!

Brezilyalı model Adriana Lima Türk yazar Metin Hara'yla uzun süredir aşk yaşıyordu. Çiftin mutluluklarına gölge düştü. Adriana Lima geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Metin Hara'yı takipten çıkarmıştı. Bunun üzerine gözler Metin Hara'ya çevrilmiş, Hara ise ''ayrılık diye bir şey yok, Amerika'ya gideceğim ve 2 ay birlikte olacağız'' şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine Adriana Lima'dan tokat gibi cevap geldi. Hara ile olan tüm fotoğraflarını sosyal medyadan silen Lima, bu davranışıyla ayrılık söylentilerini güçlendirdi. 

ÖNCE TAKİPTEN ÇIKARDI SONRA TÜM FOTOĞRAFLARINI SİLDİ 

Brezilyalı model Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından takipten çıkardığı Metin Hara'yı tamamen sildi. Lima, bu sefer de Hara ile olan aşk dolu fotoğraflarının hepsini sildi.

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Daha önce Metin Hara'yı sosyal medyada takip etmeyi bırakan Adriana Lima, bu kez de instagram hesabında paylaştığı Hara ile çekilen bütün pozlarını sildi.

 TATİLE GİTTİ

Bir süredir tanıtım yüzü olduğu firmanın çekimleri için Miami'de bulunan 37 yaşındaki model, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlara göre belirtmediği bir yere tatile gitti.

"AYRILIK YOK, 2 AY BİRLİKTE OLACAĞIZ"

Metin Hara, geçtiğimiz günlerde menajeri Özgür Aras aracılığıyla yaptığı açıklamada, "Haberlere konu edildiği gibi ayrılık yok. 18 Aralık'ta Amerika'ya gideceğim ve iki ay boyunca Miami'de birlikte olacağız" ifadelerini kullanmıştı.

metin haranın ayrılık yok acıklamasına adrıanaddan tokat gıbı cevap

 

Yorumlar