Beyazıt Öztürk Hadise sevgili mi paylaştığı fotoğrafla kafaları karıştırdı!

Beyazıt Öztürk ile adı aşk dedikodularına karışan şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından Beyaz'la birlikte çektirdikleri pozu paylaşarak kafaları karıştı!

Beyazıt Öztürk Hadise sevgili mi paylaştığı fotoğrafla kafaları karıştırdı!

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye jürilerinden olan Hadise ve Beyazıt Öztürk'ün adı aşk dedikodularına karıştı. Ünlü şarkıcı Hadise ve Beyaz'ın arasında bir şey var mı? şu aralar hemen hemen herkesin aklını kurcalıyor. Özellikle Hadise'nin Instagram hesabının hikaye bölümünden  Beyazıt Öztürk'le çekilmiş fotoğrafını paylaşmasından sonra gözler ikilinin üzerine çevrildi. 

KAFALARI KARIŞTIRDI 

Ünlü şarkıcı Hadise, aşk yaşadıkları iddia edilen Beyazıt Öztürk ile birlikte poz verdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak kafaları karıştırdı.

"ÇOK YAKIŞIYORSUNUZ OLUR BENCE BU İŞ''

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiyeprogramında çekilmiş Beyaz Öztürk fotoğrafıyla kafaları karıştırdı. Hadise'nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Hadise'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi fotoğrafa, "Çok yakışıyorsunuz olur bence bu iş." yorumunu yaptı.

AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

O Ses Türkiye'de jüri olan Hadise ve Beyaz'ın samimiyeti aşk dedikodularına yol açmıştı. Hadise, Beyazıt Öztürk ile hakkında çıkan aşk iddialarına da son noktayı koymuştu. Bir AVM'den çıkarken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Hadise, Beyazıt Öztürk ile hakkında çıkan aşk iddialarıyla ilgili de şöyle konuşmuştu: "Yok hayır öyle bir şey yok arkadaşlar. Öyle bir şey olsa anlarsınız."

Hadiseden kafa karıstıran beyaz fotografı

Yorumlar