Aras Bulut İynemli Çukur final verdikten sonra beyzaperde de rol alacak

Çukur'un efsaneleşen ismi başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli'nin yeni rolü belli oldu! Çukur final verdikten sonra beyazperde için kamera karşısına geçecek.

Aras Bulut İynemli Çukur final verdikten sonra beyzaperde de rol alacak

Çukur'un başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin yeni rolü belli oldu. Çukur final verdikten sonra beyazperde için kamera karşısına geçmeye hazırlanan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli yabancı bir filmin uyarlanacağı sinema filminde rol alacak. Çukur'dan sonra beyazperde için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Aras Bulut İynemli'nin hangi filmde oynayacağı merak konusu oldu!

BEYAZPERDE İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇECEK!

Çukur dizisinde 'Yamaç' karakteriyle efsaneleşen başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, beyazperde için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Genç oyuncu Çukur dizisinin sezon finali verdikten sonra yabancı bir filmden uyarlanan sinema filminde rol alacağı belli oldu!

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA MEHMET ADA ÖZTEKİN VAR!

İynemli Çukur dizisi sezon finali verdikten sonra yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturacağı yabancı bir filmin çevirisinde başrolü oynayacak. Yabancı bir yapımdan uyarlanacak olan filmin yapımcılığını 03 Medya üstlendiği filmde İynemli'ye eşlik edecek rol arkadaşları belli olmadı!

17 YAŞINDA ENGELLİ ROLÜNÜ CANLANDIRMIŞTI

Daha önce 'Tamam mıyız?' adlı sinema filminde 17 yaşında engelli bir genci canlandıran Aras Bulut İynemli, 'İhsan' karakteriyle büyük beğeni toplamıştı.

Yorumlar