Arda Turan polise ifade verdi herşeyi anlattı!

Arda Turan, şarkıcı Berkay Şahin'le kavgasının ardından polise her şeyi anlattı! Yaklaşık 3 saat ifade veren Arda, taciz suçlamalarını reddetti!

Arda Turan polise ifade verdi herşeyi anlattı!
-A A+

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Emirgan'da bir eğlence mekanına eğlenmeye gitmişti. Aynı mekanda bulunan şarkıcı Berkay'la bir süre sonra tartışmaya başlamışlardı ve Arda Turan Berkay'ın burnunu kırmıştı. Kavganın nedeni bir süre sonra ortaya çıktı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan'ın kendisine sözlü tacizde bulunduğunu iddia etmişti. Hastaneye kaldırılan Berkay'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sanat camiaasından Arda Turan'a tepki, Berkay'a da destek gecikmedi.Ünlüler hastaneye akın etti. Arda Turan, şarkıcı Berkay Şahin'le kavgasının ardından savcılığın talimatıyla polise ifade verdi.Yaklaşık 3 saat ifade veren Arda Turan, taciz suçlamalarını ret ederken hastanede ateş edilmesi olayına ilişkin ise, beline koyarken tabancanın ateş aldığını söyledi.

arda turan

"BERKAY BENİ ÇEKMEYE BAŞLADI"

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ndeki ifadesinde Arda Turan, "Ben Burak Yılmaz'la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem. Ayrıca eşi 'Arda tuvalete giderken bana dokundu' demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim." dedi.

arda turan

TABANCAYI BELİME KOYARKEN ATEŞ ALDI

Hastanede gerçekleşen olaylara ilişkin ise Arda Turan'ın, "Ben peşinden hastaneye gittim. Berkay'a, eşine hiçbir şey söylemediğimi söyleyip, 'Buna nasıl inanırsın' dedim. Hatta, o da bana 'Kaptan ben sana inanıyorum' dedi. Belimde olan tabancayı çıkardım orada bulunan masaya koydum, 'İnanmıyorsan beni vur' dedim. Burnu kırık olduğu için ona, 'Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada, ben senden şikayetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap" dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı" dediği öğrenildi.

arda turan