Azim Kaan Güvenilir kimdir Survivor 2019 kadrosunda yer aldı!

Türkiye'nin en çok sevilen yarışma progralarından biri olan Survivor 2019'un yeni yarışmacısı Evleneceksen Gel programıyla adını duyuran Kaan Güvennilir oldu.

Azim Kaan Güvenilir kimdir Survivor 2019 kadrosunda yer aldı!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Surivor 2019'a yeni bir isim katıldı. Geçtiğimiz yıllarda Seda Sayan'ın sunduğu Evleneceksel Gel programının damat adayı Kaan Güvenilir yarışmada yer aldı. Güvenilir, ''Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"SURVİVOR BENİM EN BÜYÜK HEDEFİMDİR"

Kaan Güvenilir kameralar karşına geçerek neden Survivor'a katılmak istediğini anlattı. Güvenilir, "Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum." ifadelerini kullandı.

''SURVİVOR'A SINIRLARIMI ZORLAMAYA GİDİYORUM''

Güvenilir sözlerine devam ederek, "Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum." dedi.

AZİM KAAN GÜVENİLİR KİMDİR? 

Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı ile tanınan Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

 

 

Yorumlar