'Bokunda boğul Türkiye' diyen Barbaros Şansal sebze meyve paylaşımı!

'Bokunda boğul Türkiye' dediği için havalimanında linç edilen Barbaros Şansal'dan bir gönderme daha! ''Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava''

'Bokunda boğul Türkiye' diyen Barbaros Şansal sebze meyve paylaşımı!

Sosyal medyada ''Bokunda boğul Türkiye'' diyerek video çekip paylaştığı için Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti'nde Havalimanında linç edilen Barbaros Şansal sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı! Bu sefer sebze ve meyvelerin artışına gönderme yapan modacı Barbaros Şansal, 

Barbaros Şansal'dan Tepki Çeken Paylaşım: Hem Limitsiz Hem Bedava
Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeniden gündem olmaya başladı. Sebze fiyatlarındaki artış nedeniyle "Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava, kuyrukta tahditli bekleyen vatandaşa da yollarlar mı acaba?" ifadelerini kullandı.

SEBZE MEYVE BOLLUK İÇİNDE!

Modacı Barbaros Şansal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeniden gündeme geldi. Sebze ve meyve fiyatlarındaki fahiş artış nedeniyle Ankara ve İstanbul'da başlayan tanzim satışlarını eleştiren Şansal çok konuşulacak bir paylaşımda daha bulundu!

"KUYRUKTA BEKLEYEN VATANDAŞA YOLLARLAR MI ACABA?"

Modacı Barbaros Şansal, Twitter hesabından meyve ve sebzenin fotoğrafını çekip altına yaptığı paylaşımla; ''Sebze meyve bolluk içinde ve hem liitsiz hem bedava, kuyrukta tahditli bekleyen vatandaşa da yollarlar mı acaba?'' paylaşımını yaptı.

bokunda boğul türkiye diyen barbaros şansaldan sebze ve meyve göndermesi

Yorumlar