Seda Ocak Kimdir

Seda Ocak kimdir? Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan kadrosuna girmesiyle tanınan Seda Ocak kaç yaşında aslen nereli eşi ve çocukları kimler? Survivor Sema Aydemir'in ikizi olan Seda Ocak'ın biyografisi

Seda Ocak
-A A+

Seda Ocak kimdir, aslen nereli, kaç yaşında eşi ve çocukları kimler? Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan kadrosuna girmesi sonrası tanınan eski milli atlet Seda Ocak aynı zamanda Survivor 2018 kadrosunun dikkat çeken isimlerinden Sema Aydemir'in de ikiz kardeşi. 34 yaşındaki Seda Ocak'ın eşi kim sorusu ne çok merak edilenlerden. Seda Ocak Yasin Ocak ile evli. Seda Ocak'ın Yasin Ocak ile evliliğinden 2 çocuğu var. Survivor 2019 izleyenler için Seda Ocak'ın biyografisinin detayları haberimizde. 

Seda Ocak 17 Ağustos 1985 doğumlu. Aslen Bursalı olan Seda Ocak, 100 metre engelli koşucuydu. Seda Ocak Yasin Ocak'la evliliğinden 2 çocuk sahibi oldu ve çocuk sahibi olmasının ardından profesyonel sporu bıraktı. Ancak spor hayatında hep oldu. İkiz kardeşi Sema Aydemir ile fitness yapan Seda Ocak, Survivor 2019 kadrosuna giden ikinci isim oldu. 

Seda Ocak kimdir Survivor Sema'nın ikiz kardeşi

SEDA OCAK'IN İKİZİ SEMA AYDEMİR'LE OLAN BENZERLİĞİ

Öncelikle ikiz kardeşlerin benzerliğinden başlayalım. Sema Aydemir ile ikiz kız kardeşi Seda Ocak birbirlerine çok fazla benziyorlar. Eğer Seda Ocak'ın Survivor 2019'daki performansı da ikiz kardeşine benzerse bu yıl Survivor'da yine azim ve hırs izleyeceğiz demektir. Survivor 2019 kadrosuna giren Seda Ocak da Survivor Sema gibi atletizmle uğraşıyor. 100 metre engelli koşucusu olan Seda Ocak, çocuk sahibi olduktan sonra profesyonel sporu bırakmış. 

SEDA OCAK'IN EŞİ KİM?

34 yaşındaki Seda Ocak, kendisi gibi sporcu Yasin Ocak ile evli. 2 çocuk annesi olan Seda Ocak'ın eşi onun tam destekçisi. Instagram'da Seda Ocak'ın eşi Yasin Ocak sık sık eşi için aşk notları yazıyor. Bu da o fotoğraflarından biri. 

Seda Ocak evli mi eşi Yasin Ocak kimdir

SEDA OCAK'IN SURVİVOR MACERASI

Seda Ocak Survivor 2019 tanıtım videosunda kendisini şöyle anlatıyor: Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum."

SEDA OCAK'IN EŞİ YASİN OCAK'IN TARTIŞMA YARATAN VİDEOSU

Survivor kadrosuna giren ikinci isim olarak adı açıklanan Seda Ocak'ı duyanlar en çok eşini aradı. Seda Ocak'ın eşi Yasin Ocak'ın sosyal medya hesaplarını mercek altına alan Survivor fanları Yasin Ocak'ın oy pusulası paylaştığı video olay oldu. Yasin Ocak en son seçimlerde MHP'ye oy verdi. Cumhurbaşkanı tercihi ise Recep Tayyip Erdoğan oldu. Yasin Ocak mesaj olarak ise "Dereyi görmeden paçayı sıvayanlara" diye yazmış.

Survivor Seda'nın eşi Yasin Ocak

SURVİVOR KADROSUNA GİRDİĞİ AÇIKLANINCA...

Seda Ocak, Survivor 2019 kadrosuna katılması sonrası Instagram'dan da şu mesajı yayınladı: Cok tesekkür ederim @acunilicali tüm Türkiye'nin katılmak istediği bu yarışmada olduğum ve bir de Türkiye olarak yarışacağım için çok mutluyum. Sonundaaaaa💪💪💪🙏🙏🙏 Allah bana ve tüm takim arkadaşlarıma yardım etsin. Bir şampiyon çıkacaksa O TÜRK olacak!