Bade İşçil ile sevgili olduğu iddia edilen 24 yaşındaki Kubilay Aka açıkladı!

Kendisinden 12 yaş büyük oyuncu Bade İşçil ile öpüştüğü iddia edilen 24 yaşındaki Kubilay Aka 'Tüm yasal haklarımı gizli tutarak...' dedi ilk açıklamayı yaptı!

Bade İşçil ile sevgili olduğu iddia edilen 24 yaşındaki Kubilay Aka açıkladı!

24 yaşındaki Çukur dizisinin yıldız oyuncusu Kubilay Aka kendisinden 12 yaş büyük oyuncu 36 yaşındaki Bade İşçil ile öpüştüğü ve yeni bir aşka yelken açtıkları iddia edilmişti. Geçtiğimiz akşam çıkan haberlerle ilgili ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yapan Kubilay Aka ''Tüm yasal haklarımı gizli tutarak'' diyerek açıklama yaptı. Geçtiğimiz gün Beşiktaş'ta bir mekanın terasında başbaşa fotoğrafları ortaya çıkan Kubilay Aka ve Bade İşçil'in öpüştüğüne dair iddialar ortaya atılmıştı. Aralarında 12 yaş farkı bulunan Kubilay Aka ve Bade İşçil'in sevgili oldukları iddialarına Aka sosyal medya hesabından sitem etti!

Kubilay Aka, Miray Daner'le ayrıldıktan sonra oyuncu Hilal Altınbilek ile sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Miray Daner ile ayrılık nedenlerinin ihanet fotoğrafları olduğu iddia edilen Kubilay Aka geçtiğimiz gün Bade İşçil ile aşk yaşadığına dair iddialar magazin dünyasını kasıp kavurmuştu. Ancak sosyal medya hesabından açıklama yapan Kubilay Aka çıkan haberlere ateş püskürdü. 

kubilay aka bade işçil sevgili mi

''Tüm Yasal Haklarımı Saklı Tutarak...'' 

Bade İşçil ile aşk yaşadığı iddia edilen Kubilay Aka sosyal medya hesabından, ''Bugün rol arkadaşım Bade İşçil ile hakkımızda çıkan haberleri şaşkınlıkla ve büyük üzüntüyle takip etmekteyim. Sadece işimle gündemde olmak isterken iki arkadaşın kahve içmesinin bile çarpıtılarak haber yapıldığını görmek inanın çok üzücü. Tüm yasal haklarımı saklı tutarak ortada bir ilişki olmadığını kamuoyunun bilgisine sunmak isterim." dedi.

 

 

 

Yorumlar