Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle evleniyor nişan yüzükleri takıldı!

Ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle ile evliliğe ilk adımı attı! Aile arasında nişan yüzüklerini taktılar!

Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle evleniyor nişan yüzükleri takıldı!

Ekranların sevilen oyuncusu Bartu Küçükçağlayan uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Merve Özgüle ile evliliğe ilk adımı attı. Uzun bir süredir aşk yaşadığı Merve Özgüle ile ne zaman evlenecekleri merak edilen oyuncu takipçilerine müjdeli haberş verdi! Aile arasında sade bir törenle nişan yüzüklerini takan çift sempatik bir fotoğrafla müjdeli haberş verdi. Bartu Küçükçağlayan sevgilisi Merve Özgüle kimdir, kaç yaşında, ne zaman evleniyor?

NİŞAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI!

Son olarak Gülse Birsel'in Jet Sosyete isimli komedi dizisinde izleyici karşısına geçen Bartu Küçükçağlayan uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Merve Özgüle ile nişanlandı. Evliliğe ilk adımı aile arasında sade bir törenle kutlayan çift sosyal medya hesabından nişan fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmedi.

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN MERVE ÖZGÜLE NE ZAMAN EVLENİYOR?

Bartu Küçükçağlayan nişan töreninde çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Çağlayan'ın yaptığı "Çünkü eğer hoşuna giderse, bir yüzük takmalısın" notunu düşerek yaptığı nişan paylaşımı kısa sürede binlerce yorum beğeni yağdı. 

bartu küçükçağlayan merve özgüle nişanlandı

 

Yorumlar