Serel Yereli patates gibisin diyen takipçisine ateş püskürdü sana güzellik borcum mu var!

Cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Serel Yereli, bir takipçisinin paylaşımına yaptığı 'patates gibisin' yorumunu görünce deliye döndü!

Serel Yereli patates gibisin diyen takipçisine ateş püskürdü sana güzellik borcum mu var!

Bir dönemin sevilen dizisi ''Bodrum Masalı'' adlı dizide Alara adlı karaktere can vererek yıldızı parlayan Serel Yereli adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz genç oyuncu sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Instagram hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla gündemden düşmeyen Yereli, bu kez de adından söz ettirecek bir paylaşıma imza attı. Ayna karşısında mayolu poz veren Serel Yereli, takipçisinin yorumunu görünce deliye döndü. 

'SANA GÜZELLİK BORCUM MU VAR?'

Cesur paylaşımlarıyla sıklıkla gündeme gelen Serel Yereli'nin ayna karşısındaki mayolu pozu eleştiri yağmuruna tutuldu. Yereli'nin bir takipçisi, ''İyice şişko oldun. Patates gibisin. Şarkı söylerken itici görünüyor'' şeklinde bir yorum yaptı. Bunu gören genç oyuncu ise deliye döndü. Takipçisine ateş püsküren Yereli, ''Evet kilo aldım. Sana bir güzellik borcum mu var? İnsanların üstüne gitme'' diyerek cevap verdi. 

''TOPRAĞIMDA MÜZİK YAPMIŞ OLMAK BANA GÜÇ VERDİ''

Kariyerine oyunculukla başlayan Serel Yereli, şarkıcılıkla devam ediyor. Her fırsatta albüm çıkarma isteği olduğunu söyleyen Yereli, albüm çalışmaları için Londra'ya gitmişti. Londra'dan kısa süreliğine Türkiye'ye dönen Serel Yereli Türkiye'de de bir projeye imza attığını sosyal medyadan şu açıklamasıyla duyurdu: ''Memleketime döndüm. 1-2 hafta kalıcaktım fakat döner dönmez beni çok mutlu eden , parçası olmaktan gurur duyduğum bu proje teklifini aldım. Türkiyenin ilk kadın şarkı sözü yazarı Fikret Şeneş anısına yapılacak olan saygı albümünde "Bambaşka Biri" şarkısını söylememi önerdiklerinde hiç düşünmeden evet dedim. Hayatımda, lise mezuniyetimden başlayarak aşırı yer edinen bu şarkıyı kendi tarzımla uyarlayabilmek gerçekten müthiş eğlenceli bir süreçti. Yakında uğruna bu kadar emek verdiğim albümüm için Londraya geri dönücem fakat sonunda toprağımda müzik yapmış olmak bana çok güç verdi. Umarım çıktığında beğenirsiniz.''

serel ereli patates gibisin yorumunu görünce deliye döndü!

Yorumlar