Mustafa Ceceli Recep Tayyip Erdoğan'ın davet etmediği yemeğe zorla girmeye çalıştı bomba iddia!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmeyen Mustafa Ceceli ve eşi yemeğe katılmak isteyince kapıdan geri çevrildiler.

Mustafa Ceceli Recep Tayyip Erdoğan'ın davet etmediği yemeğe zorla girmeye çalıştı bomba iddia!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmbahçe'de düzenlediği iftar yemeği programına sanat ve spor camiasından birçok isim katıldı. Dikkat çeken detayda davet edilmeyenler listesinin arasında Mustafa Ceceli ve Selin İmeri'in olmasıydı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer'in davet edilmemesine rağmen programa gittikleri ve kapıdan geri çevrildikleri iddia edildi. TV100'de yayınlanan programda Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu, bu konu hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer'in ise karşılaştıkları iddia edilen bu durum karşısında ne diyeceği merak konusu oldu. 

"O KAPIDAN GİRMESİ MÜMKÜN DEĞİL"

TV100'De yayınlanan programda konuşan Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, "Gerçekten davet edilmedilerse ister Mustafa Ceceli ol, ister Mehmet Ceceli ol hiç farketmez. O kapıdan girebilmen mümkün değil. 29 Ekim 2017 yılındaki Cumhuriyet resepsiyonuna davet edilmediklerini biliyoruz. Geçen yıl 2017 yaşanan boşanma ve yeni ilişkiye başlama meselesinden ve daha sonra ortaya çıkan gizli kamera kayıtlarından dolayı aile yapısı ve yaşanan bütün bu olaylar, Mustafa Ceceli'nin davet edilmemesi için gerekçe gösteriliyor." yorumunda bulundu.

''NETİCEDE ÇOCUĞUNUN ANNESİYDİ NE OLURSA OLSUN''

Seren Serengil ise, "Aileye çok önem veriliyor. Sonuçta karısını aldatarak boşandı. Evliliği devam ederken Selin İmer ile tanıştı ve sonrasında karısından boşandı. Oklar üzerine çevrilince karısı ile ilgili uygunsuz görüntüleri internete verdiği söylendi. Dolayısıyla bu çok büyük bir skandaldı. Çok büyük bir çirkinlikti. Neticede çocuğunun annesiydi, ne olursa olsun… Bu tip şeyler affedilmiyor. O resepsiyona çağırılmadığı halde nasıl gitti ben onu anlayamadım. Kapıda ismin yazılmadığı zaman risk var, içeri giremeyeceğini bilmen lazım." yorumunda bulundu.

 

Yorumlar