Başak Sayan oyuncu arkadaşlarıyla özel hayatında görüşüyor mu?

Oyuncu Başak Sayan dizilerde birlikte rol aldığı oyuncularla gerçek hayatında görüşüyor mu sorusuna yanıt verdi. İşte Başak Sayan'ın yanıtı...

Türkiye onu oyunculuk kariyeriyle tanıdı. Sonrasında ise yazdığı kitaplarla yazarlık kariyerinde kendini ispat etti. Şimdilerde ikiz bebekleriyle ilgilenen Başak Sayan, meslek hayatıyla ilgili cevapla.tv kameralarına samimi açıklamalarda bulundu.

Başak Sayan, "Özel hayatınızda oyuncu arkadaşlarınızla görüşüyor musunuz?" sorusuna dürüstçe yanıt verdi. Aynı projede yer aldığı her isimle özel hayatında görüşmediğini söyleyen Sayan, tercihinin normal hayattakine benzer olduğunu anlattı. 

Sayan, "Oyuncular gerek dizi olsun gerek sinema filmi olsun bir işi birlikte üstleniyorlar, bir aile gibi. Fakat her kalabalık ailede herkes birbiriyle çok yakın olmak durumunda değil. Önemli olan orada bir araya gelme sebebini sürdürmektir. Eğer bir yakınlık hissediyorsanız, aranızda bir arkadaşlık olduysa bunu devam ettirmek isteyebilirsiniz yada istemeyebilirsiniz. Sadece iş ilişkisi yaşarsınız" diye konuştu. 

BAŞAK SAYAN KİMDİR?

17 Haziran 1977, Ankara doğumlu olan Başak Sayan oyuncu, senarist ve yazardır.

Baba tarafından Azeri olan Başak Sayan, Ankara'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan sanatçı, lise ve öncesi okul yıllarında sahne sanatlarına ilgi duymuş, tiyatro etkinlikleri içinde yer almıştı.

Üniversite eğitimi sırasında özel bir tv kanalında çalışmaya başlayan Sayan, kamera arkasında ve reklam filmlerinde görev aldı. İki yıllık bir aradan sonra tekrar kamera karşısına geçen sanatçı, bir yandan öyküler yazarken, diğer yandan çeşitli filmlerde oynadı.

2009 yılında ilk deneme kitabı Aşk Üzerine'yi çıkartan Sayan, hemen ardından 2010'da ilk romanı Bağlanma Korkusu ile okurlarının karşısına çıkmıştır. 2015 yılının Kasım ayında yeni romanı Kelebeğin Kaderi ile okuyucularıyla yeniden buluşan yazar, Eylül 2016'da ise Ölü Kuşların Sessizliği isimli romanıyla edebiyata hız verdi.

Yorumlar