Bella Hadid Instagram paylaşımı Arap ülkelerini ayağa kaldırdı tepkiler çığ gibi büyüdü!

Dünyada ünlü model Bella Hadid Instagram hesabında havaalanında yaptığı paylaşım Arap ülkelerinden çığ gibi tepki topladı.

Bella Hadid Instagram paylaşımı Arap ülkelerini ayağa kaldırdı tepkiler çığ gibi büyüdü!

Dünyaca ünlü model Bella Hadid Instagram hesabında yaptığı paylaşım Arap ülkelerini ayağpa kaldırdı. Havaalanında uçakların bayrakların üzerini ayağı ile kapatan Bella Hadid sosyal medya hesabında paylaştığı paylaşım çığ gibi tepki topladı. Bella Hadid yaptığı paylaşımdan sonra gelen tepkilerin büyümesiyle Twitter ve Intagram hesabından özür mesajı yayınlandı. 

BAYRAKLARI TEKMELER GİBİ GÖRÜNDÜ!

Dünyaca ünlü Filistin asıllı ABD'li model Bella Hadid geçtiğimiz pazar günü sosyal medya hesabında Birleşil Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan bayraklarının bulunduğu uçakların üzerindeki bayraklara ayağını uzatarak saygısızlık yapıldığı gerekçesi ile tepki topladı. Bella Hadid'in paylaşımını ele alarak Arap ülkelerine saygısızlık yapıldığı iddia edilerek tepki toplayan Hadid, özür mesajı yayınladı. 

Bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından ünlü model Bella Hadid için ''Bella Hadid ırkçıdır'' hastagleri açarak Hadid'i eleştiri yapmuruna tuttu. Ancak tepkilerin büyümesinden sonra Bella Hadid sosyal medya hesaplarından özür mesajı yayınladı. 

"AİLEMİN ARAP VE MÜSLÜMAN YÖNÜNÜ ÇOK SEVİYORUM"

Dünyaca ünlü model Bella Hadid hata dediği bu durum için özür dileyerek sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı, ''Paylaşımlarımın ve sosyal platformlarımın herhangi birine nefret için kullanılmasını asla istemem, özellikle de kendi güzel ve güçlü mirasımdan olanlara karşı. Ailemin Müslüman ve Arap yönünü çok seviyorum ve önemsiyorum, aynı şekilde dünyanın her yanındaki erkek ve kız kardeşlerimin de. Onları suçladığımı düşünen herkesten, özellikle Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden içten bir özür dilemek isterim'' ifadelerini kullanarak paylaşım yaptı.

İşte Bella Hadid'in Arap ülkelerini ayağa kaldıran o paylaşımı...

bella hadid havaalanında yaptığı paylaşım

Yorumlar