Zerrin Özer evlendiği 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca'dan boşanıyor!

Zekeriyaköydeki villasında kendisinden 27 yaş küçük Murat Akınca ile sade bir düğünle evlenen ünlü şarkıcı Zerrin Özer, 24 saat boşanıyor.

Zerrin Özer evlendiği 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca'dan boşanıyor!

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer yaklaşık 2 yıl boyunca gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi Murat Akınca ile önceki gün dünyaevine girmişti. 61 yaşındaki ünlü şarkıcının mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Özer'in mutluluğu kısa sürdü. Kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi Murak Akınca ile ilgili ortaya atılan iddialardan sonra Zerrin Özer'in menajeri, yaptığı basın açıklamasında Özer'in boşanacağını duyurdu. 

MUTLULUĞU 24 SAAT SÜRDÜ! 

61 yaşındaki Zerrin Özer geçtiğimiz akşam Zekeriyaköy'deki villasının bahçesinde 100 kişinin olduğu sade bir nikah töreni ile evlenmişti. Türk pop müziğinin unutulmaz isimlerinden olan Zerrin Özer 61 yaşındaki Zerrin Özer 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akınca ile yakın arkadaşlarının bulunduğu sade bir törenle dünyaevine girdi. Özer'in mutluluğu 36 saat sürdü. Kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi hakkında ortaya attılan iddialara dayanamayan Özer, boşanmaya karar verdi. 

BOŞANMAYA KARAR VERDİ 

Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan'dan gelen basın açıklamasında şöyle denildi: "16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır." dedi. 

 

 

Yorumlar