Ebru Şancı eşi Alpaslan Öztürk sahilde aşka geldi öpüşürken görüntülendiler!

model Ebru Şancı ve futbolcu eşi Alpaslan Öztürk çıktıkları tatilde sahilde aşka geldi ünlü çift öpüşürken görüntülendi!

Ebru Şancı eşi Alpaslan Öztürk sahilde aşka geldi öpüşürken görüntülendiler!

7 Eylül 2015'te ünlü model Ebru Şancı futbolcu eşi Alpaslan Öztürk ile dünyaevine girmişti. Evliliklerinde ikiz kız çocukları dünyaya gelen çift kızları Ceylin ve Mina ile beraber geçtiğimiz günlerde Bodrum'a tatile gitmişlerdi. Bodrum'da bol bol güneşlenip denize giren Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk sahilde dudak dudağa aşka geldi. Yalıkavak'ta görüntülenen çift sahilde dudak dudağa öpüştüler. 

Mankenlik kariyerinden sonra podyumları bırakan Ebru Şancı futbolcu eşi Alpaslan Öztürk ile sade bir yaşam sürdürmeyi tercih etti. Geçtiğimiz günlerde eşi ve ikiz kızları Ceylin ve Mina ile Bodrum'da tatil sezonunu açtı! Geçtiğimiz gün Yalıkavak'ta görüntülenen çift dudak dudağa öpüşürken görüntülendi. 

DUDAK DUDAĞA AŞKA GELDİLER!

Ünlü çift kızları ile dinlenmek için çıktıkları tatilde objektiflere yakalandı. Sahilde kızları ağlamaya başlayınca kızları sakinleştirmek için omuzlarına alan ünlü çift sonrasında aşka gelip öpüşmeye başladı.

ebru şancı alpaslan öztürk öpüşürken görüntülendi

Yorumlar