Bensu Soral küvette çekilen fotoğrafıyla yürek hoplattı!

Oyuncu Bensu Soral küvette çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı bikinili fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı!

Bensu Soral küvette çekilen fotoğrafıyla yürek hoplattı!

Güzel oyuncu Bensu Soral küvette verdiği bikinili pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Küvette verdiği pozu sosyal medya hesabında paylaşan Bensu soral tatil paylaşımlarıyla takipçilerini mest ediyor. Son dönemlerde eşi Hakan Baş ile evliliğinde bazı çatırdamaların olduğu iddia edilmişti. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan çift tatil anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Ekranların aranan oyuncularında olan Bensu Soral tatilde çekildiği fotoğrafları hız kesmeden paylaşmaya devam ediyor. Her ne kadar son dönemlerde bir süre önce evlendiği eşi Hakan Baş ile evliliğinde bazı sorunlar olduğu iddia edilse de konu hakkından herhangi bir açıklama yapmayan Soral tatilini dolu dolu geçirmeye devam ediyor.

Küvette Fotoğrafına Rekor Beğeni!

Son dönemlerde markalarla yaptığı anlaşmalarla ekrana çıkan Bensu Soral bir markanın yüzü olduğu bikinisi ile küvette poz verdi. Soral'ın yüzü olduğu bikinili fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

bensu soral küvette çekildiği fotoğrafa rekor beğeni

 

Yorumlar