Çukur'un ünlü ismi Cihangir Ceyhan sevgilisini görüntüleyen gazetecilerle kavga etti!

Çukur'un yıldız oyuncu kadrosunda yer alan Cihangir Ceyhan sevgilisini görüntüleyen gazetecilerle kavga etti!

Çukur'un ünlü ismi Cihangir Ceyhan sevgilisini görüntüleyen gazetecilerle kavga etti!

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu Cihangir Ceyhan bir zaman önce Çukur dizisine transfer olmuştu. Karaköy'de bir mekanda sevgilisiyle görüntüleninde flaşların patladığını görünce gazetecilerin üstüne yürüdü! Gazetecileri sert bir şekilde tehdit eden 30 yaşındaki Cihangir Ceyhan sevgilisiyle görüntülenince tepki gösterdi! İnternet dizi Sıfır Bir adlı dizide Cio Baba karakteri ile adından bahsettiren Cihangir Ceyhan sevgilisiyle görüntülenmek istemeyince gazetecilere tepki gösterdi!

Gazetecileri Tehdit Etti!

Kısa bir süre önce Çukur adlı diziye transfer olan 30 yaşındaki oyuncu Cihangir Ceyhan geçtiğimiz akşam sevgilisi ile görüntülenince sinirini gazetecilerden aldı. Flaşların patlamasıyla gazetecilerden fotoğrafların silinmesini isteyen oyuncu Ceyhun, ''O flaş bir daha patlarsa kafanı gözünü kırarım, o çektiklerini de hemen siliyorsun" dedi. 

Çukur dizisinin yıldız oyuncusu Cihangir Ceyhan mekan çıkışı görevlilerden taksi çağırmasını istedi. Taksiyi beklerken gazetecilerin fotoğraflarını çekmesine sinirlenince, ''Şimdi taksiye bineceğim o makine kalkmayacak, sana bu son uyarım'' şeklinde tehdit etti.

cihangir ceyhan gazetecilerin üstüne yürüdü

Yorumlar