Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'den olay iddia ''Evliliği bebek sayesinde..''

Amerika'da 400 TL'ye gündeliğe giden Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'den olay açıklama ''Evliliği bebek sayesinde devam etti''

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'den olay iddia ''Evliliği bebek sayesinde..''

Eğitim geçmişi ile ağızları açıkta bırakan ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel ünlü oyuncu ve evliliği hakkında yaptığı açıklamalarda olay oldu. Zeynep Korel kız kardeşi Bergüzar Korel'in çekilmez kaprisleri olduğunu ve bu durumun evliliğine de yansıdığını iddia ederek Halit Ergenç ile evliliğinin devam etmesinin en büyük etkeni bebek olduğu iddia edildi. 

2005 yılında hayatını kaybeden usta oyuncu Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları Zeynep Korel ve oyuncu kız kardeşi Bergüzar Korel arasında gerginlik olay oldu! Söylemezsem olmaz programının iddialarına göre Zeynep Korel kız kardeşi Bergüzar Korel'in Halit Ergenç ile olan evliliği doğacak olan bebek sayesinde devam ettiği ortaya atıldı. 

zeynep korel kız kardeşi bergüzar korelin evliliği hakkında yaptığı açıklama olay

Bergüzar Korel'in çekilmez ve kaprislerinden oyuncu Halit Ergenç'in bıktığı ve evliliklerinde bazı çadırdamaların olduğunu iddia eden Zeynep Korel kız kardeşinin evlliliğinin yeni doğacak olan bebek sayesinde devam ettiği iddia edildi. 

 

Yorumlar