Berkay Arda Turan'la kavga sonrası ilk kez eşi Özlem Ada Şahin'le görüntülendi!

Berkay Arda Turan'la kavga sonrası eşi Özlem Ada Şahin'le ilk kez görüntülendi. Dava süreci hakkında yorum yapmayan Şahin Arda'ya bomba gözdağı!

Berkay Arda Turan'la kavga sonrası ilk kez eşi Özlem Ada Şahin'le görüntülendi!
-A A+

Berkay Arda Turan'la kavga sonrası eşi Özlem Ada Şahin'le ilk kez görüntülendi! Dava ve Arda Turan hakkında '' "Davanın olduğu gün benim de söyleyeceklerim var." diyen ünlü popçu Berkay, eşi Özlem Ada Şahin'i öpücüklere boğdu.

Geçtiğimiz akşam popçu Berkay, eşi Özlem Ada Şahin'le beraber Nişantaş'ında bir restoran çıkışında görüntülendi. Dava sürecinde olduğu için herhangi bir açıklama yapmayan Berkay Arda Turan'la olan mahkeme süüreci için, ''Adli süreçteyiz. Davanın olduğu gün benim de konuşmam olacak. O gün benim de illa ki söyleyeceklerim var" dedi.

İKİ KONSERİMİ İPTAL ETTİM

Kavgada burnundan hasar alan Berkay, burnundaki rahatsızlığının devam ettiğini söyleyerek "Sağ burun deliğinde sıkıntı devam ediyor. Önümüzdeki çarşamba ufak bir operasyon geçireceğim. Sonrasında hiçbir sıkıntı kalmayacak. Bu yüzden devamlı sahneye çıkmıyorum. Hatta iki konserimi iptal ettim, ama birkaç haftaya yoğum tempomuz başlayacak" dedi.

berkay eşi özlem ada şahinle ilk kez kavga sonrası görüntülendi

"MURAT'LA KIRGINLIĞIMIZ BAKİ"

Arda Turan'ı oğlu doğduğunda hastanede ziyaret eden 23 yıllık dostu Murat Dalkılıç'a kırgın olduğunu belirten popçu, "Bizim Murat'la dostluğumuz çok farklıydı, ama kırgınlığımız baki" ifadelerini kullandı. Keyfi yerinde olan şarkıcı, ara ara eşini öpücük yağmuruna tuttu. Özlem Ada Şahin'in de eşi Berkay gibi kızı Arya'nın adını el bileğine dövme yaptırdığı görüldü.